• Головна
  • Карантин вихідного дня: у ЦВК розповіли, як відбуватимуться вибори у Чернівцях
Вибори у Чернівцях
19:23, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Карантин вихідного дня: у ЦВК розповіли, як відбуватимуться вибори у Чернівцях

Вибори у Чернівцях
Карантин вихідного дня: у ЦВК розповіли, як відбуватимуться вибори у Чернівцях

29-го листопада в Чернівцях відбудеться другий тур виборів міського голови. І попри те, що нещодавно уряд запровадив карантин вихідного дня, на організацію та проведення самих виборів обмеження не поширюються. Голосування відбуватиметься відповідно до положень Виборчого кодексу, але з певними обмеженнями. Про це повідомляє ЦВК, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: "Відстоювати інтереси міста": мер Івано-Франківська поділився з командою Романа Клічука ідеями розвитку міста

Протиепідемічні заходи безпеки на виборчій дільниці будуть подібні до тих, що були впроваджені під час першого туру 25 жовтня.

А саме:

- при вході на дільницю вимірюватимуть температуру;

- при вході та у самому приміщенні для голосування буде нанесена розмітка, яка вказуватиме на дотримання дистанції;

- усі учасники виборчого процесу мають бути в масках;

- будуть встановлені дезінфікуючі засоби для рук;

- будуть наявні окремі кабіни для голосування для людей, що мають ознаки респіраторних захворювань.

Окрім того, у ЦВК нагадують про основні правила безпеки і закликають виборців їх дотримуватись: - перед виборчою дільницею одягти маску так, щоб вона прикривала рот та ніс; - перед входом та після виходу з дільниці продезінфікувати руки; - дотримуватися безпечної фізичної дистанції; - взяти свою ручку без логотипів партій чи кандидатів; - за можливості залишити дітей вдома; - завчасно ознайомитися з програмами кандидатів, щоб мінімізувати час перебування на виборчій дільниці.

У ЦВК зазначають, що вони опрацювали помилки, врахували усі недоліки та неточності, які виявили у першому турі і провели роз'яснювальну роботу із членами дільничних виборчих комісій. Та попри копітку підготовку до другого туру місцевих виборів, у ЦВК не виключають те, що явка 29-го листопада може бути нижчою, ніж була 25 жовтня.

Зокрема, і через карантин вихідного дня. В окремих громадах вже відбулося повторне голосування і по динаміці помітно, що кількість виборців, які прийшли на виборчі дільниці, зменшується.

Читайте також:Скажений кіт на Буковині покусав господиню

Влада Чернівців розповіла, чи встановить в місті головну ялинку

#другий тур #Чернівці #вибори #мер
Оголошення
live comments feed...