• Головна
  • "Переймати досвід кращих міст, щоб і самим в такому жити":мер Житомира підтримав Романа Клічука
Обмін досвідом
17:49, 26 листопада 2020 р.
Надійне джерело

"Переймати досвід кращих міст, щоб і самим в такому жити":мер Житомира підтримав Романа Клічука

Обмін досвідом
"Переймати досвід кращих міст, щоб і самим в такому жити":мер Житомира підтримав Романа Клічука

Сьогодні, 26 листопада, із робочим візитом у Чернівці приїздив міський голова Житомира, Сергій Сухомлин. Міський голова приїхав на  запрошення команди "Єдиної Альтернативи". Під час зустрічі обговорювалися актуальні проблеми міста та шляхи їх вирішення на прикладі Житомира,  пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали:"Відстоювати інтереси міста": мер Івано-Франківська поділився з командою Романа Клічука ідеями розвитку міста

Зустріч Сергія Сухомлина із командою політичної партії "Єдина Альтернатива"Зустріч Сергія Сухомлина із командою політичної партії "Єдина Альтернатива"Зустріч Сергія Сухомлина із командою політичної партії "Єдина Альтернатива"

Сергій Сухомлин - вже другий мер, що приїхав на запрошення "Єдиної Альтернативи" для того, щоб поділитися своїм досвідом успішного управління містом.

Міський голова Житомира цьогоріч знову обраний на другий термін. Це свідчить про те, що містяни йому довіряють. До того ж, Житомир належить до міст України, які стрімко розвиваються і покращуються.

На сьогоднішній зустрічі обговорювалися проблеми в різних сферах міста та шляхи їх подолання.  

Сергій Сухомлин зазначив, шо місту важко буде розвиватися без залучення іноземних інвестицій, грантів, адже фінансування від держави незначне. Завдяки цілеспрямованості влади міста, у Житомирі цьогоріч у всьому громадському транспорті запрацювала безготівкова оплата. Зараз, за словами мера, таким способом оплати користуюся 50 відсотків житомирчан. Для того, щоб заохочувати більшу кількість  людей, вартість проїзду, якщо здійснювати безготівкову оплату  становить 6 гривень, для тих, хто оплачує проїзд готівкою, ця сума  становить 8 гривень.

У Житомирі також повністю оновлена водопровідна система, з чим, як знаємо, є проблеми в Чернівцях.

Благоустрій міста також вражає. За декілька років оновлено безліч парків, побудовано спортивні майданчики для дітей,відкрити різні центри розвитку, щоб діти могли розвиватися і збагачуватися. Не забуває влада міста і про похилих людей.

Бізнес у Житомирі не настільки страждає у період карантину,як у Чернівцях. Обмеження, звичайно ж, встановлені, проте влада міста йде на зустріч приватним підприємцям.

Як розповів Сергій Сухомлин, дороги в Житомирі почали ремонтуватися нещодавно, тільки три роки тому. Але і за цей час безліч автошляхів  вдалося відремонтувати. У Чернівцях ж стан доріг бажає кращого.

Закінчилася зустріч прес-брифінгом із журналістами.

Отже, ці зустрічі, що проводить команда Романа Клічука є дуже цінними. Переймати досвід інших успішних міст, щоб забезпечити достойне життя і в своєму місті є дуже правильним рішенням.

Читайте також: Мери міст України підтримують кандидата у мери Чернівців Романа Клічука

Степанову уже шукають заміну на посаді міністра - ЗМІ

#мер #Житомир #обмін #досвід
Оголошення
live comments feed...