• Головна
  • До поліції Буковини надійшло понад триста повідомлень про порушення виборчого законодавства
Виборче законодавство
13:47, 28 листопада 2020 р.
Надійне джерело

До поліції Буковини надійшло понад триста повідомлень про порушення виборчого законодавства

Виборче законодавство
До поліції Буковини надійшло понад триста повідомлень про порушення виборчого законодавства

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, протягом десяти днів після дня голосування Національна поліція України забезпечує оприлюднення на офіційному веб-сайті узагальнених відомостей про кількість розпочатих кримінальних проваджень та кількість зареєстрованих органами Національної поліції України звернень, пов’язаних із порушенням законодавства про вибори під час відповідного виборчого процесу. Про це повідомляє пресслужба національної поліції у Чернівецькій області, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: У Чернівцях "день тиші" перед виборами мера

У період з 5 вересня по 28 листопада 2020 року до підрозділів поліції Чернівецької області загалом надійшло 324 заяви та повідомлення про порушення виборчого законодавства. Усього органами поліції Чернівецької області складено 72 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 26 кримінальних проваджень: 17 відкрито за фактами порушення виборчого законодавства, 9 – пов’язаних із виборчим процесом.

Читайте також: Не стало керівника Чернівецького багатопрофільного ліцею №4

На Буковині сталася смертельна ДТП, загинув молодий капітан поліції

#виборче законодавство #порушення #Чернівці
Оголошення
live comments feed...