• Головна
  • Скасування Різдва у Львові через локдаун позбавить людей "особливої атмосфери" - Садовий
локдаун на Різдво
20:46, 30 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Скасування Різдва у Львові через локдаун позбавить людей "особливої атмосфери" - Садовий

локдаун на Різдво
Скасування Різдва у Львові через локдаун позбавить людей "особливої атмосфери" - Садовий
Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що запроваджувати локдаун на різдвяні свята у Львові не можна, адже у місті у цей час "завжди особлива атмосфера", пише 0372.ua.
Про це він сказав, коментуючи кількість ліжкомісць для пацієнтів з COVID-19 у Львові та можливість запровадження локдауну в країні, повідомляє hromadske.
Садовий вважає, що якщо уряд запровадить локдаун, то він повинен бути індивідуальним та враховувати специфіку кожного регіону.
Наприклад, ми розуміємо, що Різдво скасувати не можна, адже у нас у цей час завжди є особлива атмосфера у Львові. Дуже багато людей хочуть її побачити, і це потрібно врахувати, тому що жодні заборони діяти не будуть, - зазначає очільник Львова.
Натомість Садовий каже, що потрібно щодня контролювати ситуацію і посилювати масковий режим та дотримання карантину. Це, на його думку, може дати більший ефект, ніж локдаун.
"Жорсткі обмеження можуть бути дуже великим ударом по економіці міста. По країні потрібно дивитись, де яка готовність є, тому що якщо медична система є готова, то це один варіант, якщо не готова - треба закривати. Ми у Львові поки що тримаємо ситуацію", - зазначає Садовий.
Він розповів, що нині у Львові ситуація з заповненістю ліжок у лікарнях стабільна, а показник тримається на рівні 49%. Загалом коронавірусну інфекцію у місті виявили уже у 46 078 людей. З них 29 068 - одужали, 1 236 - померли від ускладнень.
#локдаун #Різдво #Львів
Оголошення
live comments feed...