• Головна
  • Чи зупинять транспорт у разі введення локдауну в Україні
Обмеження транспорту
12:10, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чи зупинять транспорт у разі введення локдауну в Україні

Обмеження транспорту
Чи зупинять транспорт у разі введення локдауну в Україні

Під час консультацій щодо введення жорсткішого карантину питання закриття транспорту не підіймається. Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише 0372.ua з посиланням на УНІАН.

Нагадуємо, раніше ми писали: Тролейбусний маршрут з Чернівців до Коровії не курсуватиме

Владислав Криклій

"Навіть у тих країнах, які вводили якісь додаткові обмеження щодо функціонування різних закладів, транспорт залишається працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я теж наполягатиму, щоб транспорт залишався робочим", - сказав Криклій.

"Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо введення більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає", - наголосив очільник міністерства інфраструктури.

На запитання, хто матиме права користуватися транспортом, міністр сказав: "Ви пам'ятаєте, як обмежувалося (транспорт ) на початку, коли критична інфраструктура працювала. Виходити треба із раціонального підходу. Умовно, якщо не треба їхати на роботу, бо карантин, чи до торгового центру, бо він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди пересуватимуться переважно із бізнес-потреб".

Він уточнив, що не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення та залізниця будуть працювати. Внутрішні перельоти скасовувати не будуть, що стосується міжнародного авіасполучення, то слід враховувати ситуацію в іншій країні.

Читайте також:Степанов розповів чи будуть продовжувати карантин "вихідного дня"

Скасування Різдва у Львові через локдаун позбавить людей "особливої атмосфери" - Садовий

#локдаун #транспорт #обмеження
Оголошення
live comments feed...