• Головна
  • На Буковині завершився призов офіцерів запасу
Призов
17:26, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині завершився призов офіцерів запасу

Призов
На Буковині завершився призов офіцерів запасу

Офіцери запасу з Чернівецької області, які свого часу закінчили військові кафедри, але не проходили служби, вибули сьогодні до військових вишів. За повідомленням обласного військового комісаріату, планове завдання призову виконано на 100%, пише 0372.ua з посиланням на Чернівецьку ОДА.

Нагадуємо, раніше ми писали: В Україні з'являться нова відпустка і декрет для чоловіків: Рада ухвалила законопроєкт в першому читанні

Планове завдання призову виконано на 100%

Після трьох місяців підготовки їх призначать на посади у військові частини. Там офіцери служитимуть решта п’ятнадцять місяців.

Особливість такої служби, окрім короткого терміну, полягає в тому, що офіцерів не відряджають в район проведення ООС. При цьому їх соціальний захист та грошове забезпечення відповідає рівню, який отримують офіцери військової служби за контрактом – від 14000 до 15000 гривень.

Офіцерам надають щорічну відпустку терміном 30 діб із виплатою на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення. Їх забезпечують речовим майном та проживанням, а тим, хто орендує житло – виплачують компенсацію. За офіційно працевлаштованими офіцерами протягом всього терміну служби зберігатиметься місце роботи та середній заробіток.

За бажання, через 6 місяців військовослужбовець має право укласти контракт та продовжити службу.

Читайте також: ЦВК оприлюднила результати повторного голосування з виборів Чернівецького міського голови

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом: учні буковинських шкіл провели ряд заходів

#призов #офіцери #запас #служба #військові частини
Оголошення
live comments feed...