• Головна
  • Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом: учні буковинських шкіл провели ряд заходів
Боротьба зі СНІДом
15:41, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом: учні буковинських шкіл провели ряд заходів

Боротьба зі СНІДом
В 2019 році в світі на СНІД заразилися 1,7 млн осіб в світі. Фото ілюстративне

В 2019 році в світі на СНІД заразилися 1,7 млн осіб в світі. Фото ілюстративне

Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДом. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно у межах акції “16 днів проти насильства”. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Допомога по безробіттю: від чого залежить розмір виплат

Учні Селищанського НВК Сокирянського району.

ВІЛ та СНІД- це одна з найсучасніших проблем світу, тому цій темі присвячують конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики. У освітніх закладах Буковини також відбулись різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи, в ході яких здобувачі освіти поглиблювали свої знання стосовно даного вірусу та протидії загрозі.

"СНІДу НІ!" - ми разом скажемо усі та чекаєм на підтримку звідусіль!» - зокрема з таким закликом звернулися учні буковинських шкіл.

За даними ЮНЕЙДС, в 2019 році в світі на СНІД заразилися 1,7 млн осіб в світі, 38 млн людей живуть з ВІЛ-інфекцією, 690 тис. людей померли від хвороб, пов’язаних зі СНІДом.

“COVID-19 наочно продемонстрував, що під час будь-якої пандемії безпека всіх залежить від безпеки кожного. Щоб досягти успіху, необхідно надати допомогу всім, хто її потребує. Викорінення стигми та дискримінації, врахування інтересів населення та застосування підходів, заснованих на правах людини і гендерної рівністі, — ось головні умови припинення пандемій ВІЛ і COVID-19”, — заявили в ЮНЕЙДС.

В організації підкреслили, що літні люди, що живуть з ВІЛ, або люди, які живуть з ВІЛ з проблемами серця та легень, можуть піддаватися більш високому ризику зараження COVID-19 і мати більш серйозні симптоми.

Читайте також:Тридцята річниця незалежності: план заходів національно-патріотичного виховання на наступний рік

В Україні з'являться нова відпустка і декрет для чоловіків: Рада ухвалила законопроєкт в першому читанні

#боротьба #СНІД #учні #школи #Буковина #заходи #протидія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...