• Головна
  • Представників 7 громад Буковини вчитимуть наданню якісних адмінпослуг
Адмінпослуги
19:37, 2 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Представників 7 громад Буковини вчитимуть наданню якісних адмінпослуг

Адмінпослуги
Представників 7 громад Буковини вчитимуть наданню якісних адмінпослуг

Навчання для працівників ЦНАПів, старост та інших фахівців органів місцевого самоврядування семи територіальних громад проведуть у Чернівецькій ОДА з 1 до 4 грудня. Відбуватимуться вони в рамках реалізації програми «U-LEAD з Європою» та покликані покращити якість надання адміністративних послуг у громадах. Про це повідомляє Чернівецька ОДА, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: На Буковині судитимуть юнаків, які викрали автомобіль в іноземця

У навчаннях візьмуть участь представники Клішковецької, Волоківської, Магальської, Глибоцької, Острицької, Берегометської та Мамалигівської громад. Завдяки партнерству із програмою «U-LEAD з Європою» вони отримають інституційну та технічну допомогу у створенні центрів надання адміністративних послуг. Передбачено, що ЦНАПи запрацюють у цих громадах уже в 2021 році.

Наближення державних послуг до населення – одна із засад реформи децентралізації. Важливо, аби люди могли отримати їх безпосередньо у тому населеному пункті, де проживають. Ідеться про послуги державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, речових прав на нерухоме майно, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб, послуги з оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (вперше після досягнення 14-річного віку), оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, соціальні послуги, послуги у сфері архітектурно-будівельного контролю тощо. Нині буковинці можуть швидко та доступно отримати адміністративні послуги у 23 ЦНАПах області. Їхнє число і надалі зростатиме.

Читайте також: Відкачували хворих з ліхтариками, чи ні - де ж правда?: Наталія Гусак відвідала Чернівецьку обласну клінічну лікарню

Викрав нетбук, гроші та мотоцикл: військового з Буковини засудили за крадіжки

#проєкт #навчання #ЦНАПи #громади
Оголошення
live comments feed...