• Головна
  • В Україні хочуть підняти тариф на електрику для населення
Тарифи
19:07, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

В Україні хочуть підняти тариф на електрику для населення

Тарифи
В Україні хочуть підняти тариф на електрику для населення

У Міністерстві енергетики України впевнені, що електроенергія для населення має подорожчати. Про це повідомляє «Урядовий кур'єр» з посиланням на виконуючого обов’язки міністра енергетики України Юрія Бойка, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: П`ять смертей за добу: четверо буковинців з COVID-19 та один з підозрою

Юрій Бойко

За його словами нинішні показники, коли фізичні особи платять по 90 копійок за кіловат (за перші 100 кіловат споживання) є вкрай низькими. Як пише видання, ймовірно подорожчання слід чекати у першій половині 2021 року.

На думку Бойка, державні виробники електроенергії – «Енергоатом» і «Укргідроенерго» – мають постачати населенню дешеву електричну енергію. А це дуже заважає встановленню ринкових правил, за якими працює весь цивілізований світ.

- Перед нами постає об’єктивна необхідність перегляду підходів до формування тарифів для побутових споживачів. А ми маємо таке: підприємства платять більше, люди – менше. І тим, кому держава хоче допомогти, вона бере гроші з бюджету, а не повинна забирати кошти від промислових підприємств, – зазначає Бойко.

В Україні ціна на електроенергію для населення не змінювалася з 2017 року і становить 90 коп. за 1 кВт-год при споживанні до 100 кВт-год, а понад це – 1 грн 68 коп. за кВт-год. Разом з тим, для промислових споживачів ціни на електрику формуються на підставі ринкових механізмів і коливаються від 2,5 грн до 4 грн за кВт-год.

Читайте також:Чернівці та Заставнівський район: кількість нових випадків коронавірусу в області

Мунтян повернувся до роботи: суд не зміг продовжити відсторонення через хворобу

#електроенергія #тарифи #підняття #ціни
Оголошення
live comments feed...