• Головна
  • У Чернівцях створено раду волонтерів
волонтери
11:04, 4 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях створено раду волонтерів

волонтери
У Чернівцях створено раду волонтерів

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук ініціював створення ради волонтерів при ОДА, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, про Помаранчевий рівень небезпеки: як в Україні працюватимуть садки, школи та виші

Така пропозиція стала результатом зустрічі з доброчинцями Буковини, яка відбулася вчора, напередодні Міжнародного дня волонтера. Про це повідомляється на офіційному порталі Чернівецької ОДА.

Зустріч мала на меті сприяти масштабному розвитку доброчинного руху у краї та залученню до нього якомога більшої кількості людей.

"Будь-яке суспільство із біблійних часів базувалося в тому числі і на потужному волонтерстві, на людях, які за покликом власного серця і душі безкоштовно присвячували себе служінню громаді. Нічого не змінилося і у ХХІ столітті. Наші високотехнологічні, цивілізовані суспільства також потребують доброчинців. Саме вони є тим зміцнювальним елементом, який творить відчуття спільноти," – зазначив Сергій Осачук.

Учасники зустрічі обговорили, як діє волонтерський рух на Буковині, а також у Європі та світі. Ішлося і про співпрацю доброчинців та органів влади. Учасники форуму, зокрема озвучили думку, що виховувати бажання безкорисливо працювати на благо суспільства варто ще зі шкільної лави.

"Волонтерство – один із способів розвитку компетенцій, отримання першого професійного досвіду та саморозвитку. Особливо цінним воно є для молоді, адже дає змогу безпечно шукати свій шлях у житті," – наголосила заступниця голови ОДА Наталія Гусак.

Крім того, вирішено розпочати роботу над посібником, який розтлумачить поняття волонтерства та пояснить важливість творення добрих справ. Його пропонують поширювати у навчальних закладах області.

Учасники форуму також домовилися сприяти розвитку волонтерського руху у громадах Буковини.

Читайте такожВипускників шкіл можуть звільнити від ДПА у формі ЗНО через ситуацію з COVID-19

Чернівецький центр крові отримав дороговартісний апарат, що рятує життя породіль з кровотечею

#рада волонтерів #волонтерський рух Буковини #ЧОДА
Оголошення
live comments feed...