• Головна
  • У Кривому Розі спостерігачку змусили здати тест на COVID-19 та пройти кардіограму як допуск до виборчої дільниці
місцеві вибори
13:05, 6 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Кривому Розі спостерігачку змусили здати тест на COVID-19 та пройти кардіограму як допуск до виборчої дільниці

місцеві вибори
У Кривому Розі спостерігачку змусили здати тест на COVID-19 та пройти кардіограму як допуск до виборчої дільниці

На виборчій дільниці №121692, яка розташована у відділенні КП «Криворізька міська лікарня №4 КМР», у спостерігачки ОПОРИ вимагали негативний тест на COVID-19, без якого її не допускали до спостереження, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Майже три сотні військових отримають нове житло до Дня Збройних сил України - Зеленський

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА на своєму офіціному порталі. Як зазначається, члени комісії не заперечували, аби спостерігачка ОПОРИ була присутня на ранковому засіданні без довідки про відсутність у неї коронавірусу.

Натомість черговий лікар Олександр Китаєв спочатку змусив спостерігачку здати експрес-тест на COVID-19, але коли той виявився негативним, обстеження на цьому не завершилось.

Після цього була взята кров на глюкозу, загальний аналіз крові, вимірена сатурація, зроблена кардіограма та виміряна температура. До цього ж лікар відправляв спостерігачку ОПОРИ на рентген, але після її відмови робити це, не наполягав, - йдеться у повідомленні.

Таким чином спостерігачка ОПОРИ пропустила ранкове засідання комісії. Хоча члени комісії не наполягали на всіх обстеженнях та дозволили сфотографувати протокол.

ОПОРА звертає увагу, що чинне законодавство не встановлює обов’язку проходити офіційним спостерігачам таке тестування для спостереження на спецдільницях, а лише рекомендує.

Читайте такожРинок праці до 2025 потребуватиме навичок самоуправління та аналітичного мислення

У Києві відкрили монумент буковинському космонавту Каденюку

#другий тур #вибори мера #Кривий Ріг #ОПОРА
Оголошення
live comments feed...