• Головна
  • Ринок праці до 2025 потребуватиме навичок самоуправління та аналітичного мислення
ринок праці
10:11, 6 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Ринок праці до 2025 потребуватиме навичок самоуправління та аналітичного мислення

ринок праці
До 2025 року найважливішими стануть аналітичне мислення, креативність і гнучкість / фото з відкритих джерел

До 2025 року найважливішими стануть аналітичне мислення, креативність і гнучкість / фото з відкритих джерел

Аналітики-економісти прогнозують, що у найближчі 5 років із ринку праці можуть зникнути 85 мільйонів робочих місць, водночас розвиток технологій створить 97 мільйонів нових, пише 0372.ua.
Роботодавці планують приблизно навпіл ділити роботу між людьми та машинами
Деякі професії ставатимуть дедалі більш непотрібними, тоді як попит на інші зростатиме. Про це йдеться у доповіді The Future of Jobs Всесвітнього економічного форуму за 2020 рік, передає hromadske.
Експерти підготували його на основі опитувань бізнес-лідерів і стратегів з управління персоналом з усього світу. У звіті фахівці розповіли про тенденції щодо робочих місць та навичок серед працівників на найближчі 5 років. Взяли до уваги, як не дивно, вплив пандемії на ринок праці та розвиток технологій.

Ринок праці

Загалом до 2025 року через автоматизацію процесів може зникнути 85 мільйонів робочих місць. Цьому посприяє і пандемія. Запровадження компаніями нових технологій змінить завдання, робочі місця і необхідні навички для потенційних працівників. Як зазначають роботодавці, через 5 років вони планують приблизно навпіл ділити роботу між людьми та машинами.
Водночас революція роботів, ідеться в дослідженні, створить 97 мільйонів нових робочих місць. Разом зі зростанням економіки з’являться і нові ролі в технологічних галузях (таких як штучний інтелект) та створенні контенту (наприклад, управління соцмережами та написання контенту). Нових вакансій більшатиме в галузях економіки даних та ШІ, проєктуванні, хмарних обрахунках і розробці продуктів.

Щодо навичок

До 2025 року найважливішими стануть аналітичне мислення, креативність і гнучкість. Аналітики зазначають, що цьогоріч серед навичок, що мають найбільший попит, з’явилося і вміння самоуправління.

Віддалена робота

У дослідженні зазначається, що вона нікуди не дінеться й у найближчі 5 років. Близько 84% роботодавців планують швидко оцифрувати робочі процеси й збільшувати кількість людей, які працюють віддалено. Бізнеси кажуть, що нині у них є можливість перевести 44% своїх співробітників на віддалену роботу. Водночас 78% роботодавців побоюються, що це може негативно позначитися на ефективності праці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ринок прації #професії #навички #аналітики #робота майбутнього
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...