• Головна
  • Google анонсує зміни у правилах зберігання контенту в облікових записах
облікові записи
11:24, 7 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Google анонсує зміни у правилах зберігання контенту в облікових записах

облікові записи
нові правила щодо облікових записів  Google / фото з відкритих джерел

нові правила щодо облікових записів Google / фото з відкритих джерел

Компанія Google вноситиме зміни в правилах щодо зберігання контенту в облікових записах Google, які використовують Gmail, Google Drive (зокрема Google Документи, Таблиці, Презентації, Малюнки, Форми й Jamboard) та/або Google Photos, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Український додаток потрапив у Best Apps 2020 від Google Play

Ці зміни дадуть змогу відповідати галузевим стандартам. Про це повідомляється на офіційному порталі компанії.

Оскільки раніше в сховищі Вашого облікового запису Google зберігалися дані принаймні одного такого сервісу, ми повідомляємо Вас про нові правила, перш ніж вони почнуть діяти 1 червня 2021 року, - йдеться у повідомленні компанії.

Короткий виклад нових правил, які почнуть діяти 1 червня 2021 року.

• Якщо Ви протягом 2 років (24 місяців) не користувалися сервісом Gmail, Drive або Фото, увесь збережений у такому сервісі контент може бути видалено. Це не стосується власників підписки Google One, які не вичерпали обсяг пам'яті й мають добру репутацію.

• Якщо Ви вичерпали обсяг пам'яті й не звільняли місце протягом 2 років, увесь контент у сервісах Gmail, Drive і Фото може бути видалено. Що це означає для Вас

• Нові правила Вас не стосуватимуться, якщо Ви користувалися своїм обліковим записом і не перевищили обсяг пам'яті в ньому протягом останніх 2 років. Вони почнуть діяти 1 червня 2021 року, а застосовуватися – не раніше ніж 1 червня 2023 року.

• Якщо Ви не користуватиметесь певним сервісом або вичерпаєте обсяг пам'яті після 1 червня 2021 року, ми не видалятимемо контент одразу, а заздалегідь надішлемо відповідні нагадування та сповіщення електронною поштою.

• Навіть якщо ми вилучимо контент через неактивність або вичерпання обсягу пам'яті, Ви все одно зможете ввійти у свій обліковий запис.

• Примітка. Правила щодо невикористання сервісів і вичерпання обсягу пам'яті поширюватимуться лише на некомерційних користувачів продуктів Google. Наразі правила для Google Workspace, G Suite for Education і G Suite для неприбуткових організацій не змінюються. Адміністраторам таких підписок радимо відвідати цей довідковий центр і дізнатись, які правила щодо зберігання контенту для них діють. Як залишатись активним у своєму обліковому записі

• Щоб дізнатись, як залишатись активним у зазначених вище сервісах, відвідайте цю сторінку довідкового центру.

• Менеджер неактивних облікових записів може допомогти Вам керувати контентом і повідомити довірену особу, якщо Ви не користуватиметесь обліковим записом Google протягом певного часу (3–18 місяців).

Примітка. Нове правило щодо невикористання сервісів за останні 2 роки застосовуватиметься незалежно від налаштувань Менеджера неактивних облікових записів. Докладніше про ці зміни та керування обліковим записом (який належить Вам або близькій людині) можна дізнатися в нашому довідковому центрі.

Як керувати сховищем

• За допомогою безкоштовного менеджера сховища в додатку та на сайті Google One можна дізнаватись, як використовується обсяг пам'яті Вашого облікового запису Google, а також звільняти місце для сервісів Gmail, Google Drive і Google Photos. 

Читайте такожЧернівецький університет запрошує абітурієнтів на день відкритих дверей

Скільки часу ваші діти витрачають на споглядання екранів і як цьому зарадити: поради фахівців

#Google #облікові записи #зміни #правила
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...