• Головна
  • "Телефонними друзями" людей на самоті під час пандемії стали близько 7 тисяч волонтерів
волонтерство
17:12, 7 грудня 2020 р.
Надійне джерело

"Телефонними друзями" людей на самоті під час пандемії стали близько 7 тисяч волонтерів

волонтерство
"Телефонними друзями" людей на самоті під час пандемії стали близько 7 тисяч волонтерів

Близько 7000 молодих волонтерів відгукнулися на заклик Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Української Волонтерської Служби (УВС) підтримати людей, які опинилися на самоті під час пандемії COVID-19, пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше, що "Захистити буковинських медиків у час пандемії вдалося завдяки волонтерам" - Наталія Фрунзе

Про це повідомляє Мінсоцполітики. З початку карантину вони здійснили 15 тисяч телефонних дзвінків, зокрема людям літнього віку, а також людям із інвалідністю, багатодітним батькам - усім, хто звернувся за підтримкою, - в межах проєкту "Мій телефонний друг".

Як зазначається, в Україні проживають 2,7 мільйона осіб із інвалідністю та 740 тисяч громадян похилого віку, які проживають одиноко - для них та для багатьох інших категорій населення обмеження контактів та самоізоляція стали справжнім випробуванням. 

У червні 2020-го, за підтримки Міністерства соціальної політики України, ЮНІСЕФ та УВС запустили проєкт "Мій телефонний друг". Проєкт уже об'єднав близько 7000 волонтерів з усієї України. 

У міністерстві нагадують, щоб знайти телефонного друга для себе або для знайомої людини, потрібно телефонувати на безкоштовну гарячу лінію за номером 0 800 202 147 (з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 20:00). Щоб стати волонтером проєкту, потрібно зареєструватися на сайті.

Проєкт реалізовуєтьсяза підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Партнерами проєкту вже стали Міністерство молоді та спорту, Міністерство соціальної політики та Суспільне Мовлення.

Читайте такожЗа для безпеки учнів у селищі Лужани в напрямку Чернівців встановили новий світлофор

"Статистика у смартфоні": держстат України запустив власний мобільний додаток

#телефонний друг #програма #волонтери #самотні люди #пандемія
Оголошення
live comments feed...