• Головна
  • У Чернівцях ініціюють створення Інституту міста
Чернівці
18:38, 7 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях ініціюють створення Інституту міста

Чернівці
У Чернівцях ініціюють створення Інституту міста

Інститут міста Чернівці не має політичної приналежності, але об'єднає громадських активістів та усіх небайдужих, хто прагне розвивати Чернівці, пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівці головну новорічну ялинку доставлять вже цього тижня

З такою ініціативою виступили кілька громадських діячів, зокрема Максим Дупешко та Андрій Гев'юк, анонсувавши про це у Фейсбук.

Ми взяли на себе сміливість з Максимом та низкою громадських активістів ініціювати у Чернівцях обговорення щодо створення інституту міста, - каже кандидат політичних наук, громадський діяч Андрій Гев'юк.

Як зазначає Максим Дупешко, такі інституції працюють у багатьох містах більшості країн світу, європейських державах. Також такі установи успішно функціонують у Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці тощо. "Нажаль Чернівців ще немає у цьому списку, проте така інституція дуже потрібна," - зауважує він.

Інститут міста - то організація, котра має мати візію міста не лише на один рік, але й на кілька років наперед. Така структура мала б обговорювати проєкти архітектурної забудови міста, питання урбаністики, культурні, соціально-економічні проєкти і т.д. - переконаний громадський активіст.

Як зазначив Андрій Гев'юк, в даній ініціативі не потрібно шукати політичних підвалин.

До цієї інституції просимо долучатися громадські організації, активістів, містян, котрі мають бачення того, як мають розвиватися Чернівці і хочуть активно цьому сприяти, - анонсує він.

З метою підтримки ініціативи будуть проводитися круглі столи, на яких активна громадськість зможе висловити своє бачення розвитку міста. 

У відеозверненні Максим Дупешко закликав громадські організації об'єднати свої зусилля для формування спільної стратегії розвитку Чернівців, які нарешті мають відповідати статусу міста 21 століття.

Читайте такожУ Чернівецькій ОДА розповіли, коли почнеться будівництво палацу спорту з лукодромом

На Буковині коронавірусом хворіють понад 130 педпрацівників

#Чернівці #інститут міста #громадські організації
Оголошення
live comments feed...