• Головна
  • Перед святами буковинські ялинки посилено охоронятимуть від незаконних рубок
Незаконна вирубка дерев
11:51, 8 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Перед святами буковинські ялинки посилено охоронятимуть від незаконних рубок

Незаконна вирубка дерев
Перед святами буковинські ялинки посилено охоронятимуть від незаконних рубок

На Буковині напередодні новорічних свят охоронятимуть ялинки від незаконних рубок. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Студентський парламент ЧНУ оголошує про благодійний "Аукціон побачень"

За заготівлею, транспортуванням та реалізацією хвойних насаджень на території області слідкуватимуть спеціально створені робочі групи. До них увійдуть інспектори з Державна екологічна інспекція Карпатського округу, представники Національної поліції та державної лісової охорони.

Як розповів заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко, в ОДА розробили комплексний план заходів, які допоможуть захистити ялинки від неконтрольованих рубок.

– Ідеться перш за все про охорону селекційних плантацій та ділянок особливо цінних хвойних порід на територіях природно-заповідного фонду, а також лісових масивів біля населених пунктів, доріг, залізниці, – пояснив Олексій Бойко.

Порушників, яких затримають без відповідних документів під час незаконної заготівлі, торгівлі чи перевезення новорічних ялинок, притягнуть до відповідальності згідно чинного законодавства. Самовільно зрубані хвойні дерева вилучать.

Читайте також: Лікарняний можуть закрити й без негативного тесту на COVID-19 – МОЗ

Як правильно та ефективно написати резюме: поради буковинцям

#вирубка #дерева #ялинки #штраф #новорічні свята
Оголошення
live comments feed...