• Головна
  • Найбільше грошей у наступному році громада Чернівців інвестує в освіту
Фінансування влади
21:34, 8 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Найбільше грошей у наступному році громада Чернівців інвестує в освіту

Фінансування влади
Найбільше грошей у наступному році громада Чернівців інвестує в освіту

Із загального фонду бюджету на освіту у наступному році пропонують спрямувати майже 1,3 мільярда  гривень, що на 207,5 мільйонів гривень більше порівняно з 2020 роком. Про це пише 0372.ua з посиланням на Чернівецьку міську раду.

Нагадуємо, раніше ми писали: У Чернівцях заборонили рух велосипедів вулицею Ольги Кобилянської

У видатках бюджету розвитку також найбільшу питому вагу займають видатки на освіту – 89,3 мільйона гривень. 

З  бюджету Чернівецької міської територіальної громади у 2021 році фінансуватимуть  47  загальноосвітніх  шкіл, 4 навчально-виховних комплекси, 10 професійно-технічних навчальних закладів, 55 дошкільних навчальних закладів, 1 військово-спортивний ліцей-інтернат, 5 шкіл естетичного виховання, 7 позашкільних закладів, 3 інклюзивно-ресурсних центра.

За рахунок освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти передбачено понад 498 мільйонів гривень.

У загальному фонді бюджету на забезпечення роботи закладів загальної середньої освіти, у тому числі НВК, передбачено понад 628 мільйонів гривень, закладів дошкільних освіти – майже 380 мільйонів гривень, закладів професійної (професійно-технічної) освіти – майже 190 мільйонів гривень та інші видатки на освіту – майже 100 мільйонів гривень.

Загалом із загальної суми видатків загального фонду бюджету на освіту видатки на оплату праці становлять 1,1 мільярд гривень, на розрахунки за комунальні послуги та енергоносії – 84,0 мільйона гривень. На харчування дітей в закладах освіти передбачено 30,6 мільйона гривень, з них на забезпечення харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах – 21,0 мільйон гривень, на забезпечення харчування учнів пільгових категорій загальноосвітніх шкіл – 5,5 мільйонів гривень.

Читайте також:У Чернівцях взяли під варту хмельниччанина, який організував викрадення людини

Степанов назвав дату оголошення рішення щодо локдауну в Україні

#освіта #громади #кошти #бюджет
Оголошення
live comments feed...