• Головна
  • Стало відомо, коли у Чернівцях відкриють головну ялинку та хто стане її дизайнером
Головна ялинка міста
09:43, 9 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Стало відомо, коли у Чернівцях відкриють головну ялинку та хто стане її дизайнером

Головна ялинка міста
Стало відомо, коли у Чернівцях відкриють головну ялинку та хто стане її дизайнером

Задля створення святкового настрою, 19 грудня на Соборній площі засвітять головну новорічну ялинку. Також, для чернівчан та гостей міста, неподалік ялинки буде встановлено тематичну фотозону. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Найбільше грошей у наступному році громада Чернівців інвестує в освіту

Традиційно, святкові вогні на головній ялинці Чернівців запалять 19 грудня http://chernivtsy.eu/portal/4/tradytsijno-svyatkovi-vogni-na-golovnij-yalyntsi-chernivtsiv-zapalyat-19-grudnya-134706.html

Опубліковано Чернівецька міська рада Вівторок, 8 грудня 2020 р.

Головну ялинку прикрашатиме дизайнерка Наталія Бордіян, яка працює з оформленням ялинок з 2003 року та її син – Володимир Бордіян. Ялинку оформлять в золотисто-червоній кольоровій гаммі з білими елементами. Здебільшого використають минулорічні прикраси та частково оновлять новими.

Окрім того, святкові ялинки прикрасять також в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка, в парку «Жовтневий» та на головній площі в Садгорі, а на Центральній площі міста буде встановлена вже традиційна Різдвяна шопка.

Від урочистих заходів та святкових ранків цьогоріч вирішили відмовитись, у зв’язку зі значним поширенням на території України та, зокрема, міста Чернівці гострої респіраторної хвороби COVID-19. Також не буде Будиночка Казкаря, сноутюбінгової гірки та інших атракцій.

Читайте також: У Чернівцях взяли під варту хмельниччанина, який організував викрадення людини

Степанов назвав дату оголошення рішення щодо локдауну в Україні

#головна ялинка #новорчіні свята #відкриття #дизайн #Чернівці
Оголошення
live comments feed...