• Головна
  • Скільки коштів у бюджеті Чернівців у наступному році передбачено на транспорт і комунальні підприємства
Бюджет
11:41, 9 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Скільки коштів у бюджеті Чернівців у наступному році передбачено на транспорт і комунальні підприємства

Бюджет
Скільки коштів у бюджеті Чернівців у наступному році передбачено на  транспорт і комунальні підприємства

На житлово-комунальне господарство та транспорт Чернівців наступного року планують спрямувати 379,6 мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: Кабмін пропонує ввести локдаун в січні: названа дата

Зокрема, кошти спрямують на прибирання та забезпечення належного санітарного стану міста (прибирання прибордюрної частини доріг та тротуарів, вул. О.Кобилянської, скверів, газонів, ліквідація смітників, забезпечення збору та вивезення змету, сміття під час місячників благоустрою, благоустрій берегів та русел малих річок тощо) передбачено 34,8 мільйона гривень, на озеленення міста (утримання та поточний ремонт об’єктів озеленення, благоустрій парків культури та відпочинку, покіс трав, знесення дерев на території міста тощо) – 20,1 мільйона  гривень, на зовнішнє освітлення (утримання та поточний ремонт зовнішнього освітлення, витрати на оплату спожитої електроенергії для зовнішнього освітлення вулиць та площ міста) – 29,3 мільйона гривень, на утримання доріг міста (утримання, поточний ремонт доріг та мостів/шляхопроводів) передбачено 85,3 мільйона гривень.

На співфінансування виконання робіт інвестиційного проекту «Модернізація інфраструктури централізованого теплопостачання в м.Чернівці», який реалізується за кредитні кошти ЄБРР, передбачено  понад 28,2 мільйона гривень. Ще 2 мільйона гривень МКП «Чернівцітеплокомуненерго» отримає як внесок до статутного фонду підприємства.

На забезпечення благоустрою міських кладовищ міста передбачено 13,4 млн. грн.

На заходи з вирішення аварійних ситуацій в житловому фонді  передбачено 6,37 мільйона гривень, на підтримку револьверного фонду, створеного Асоціацією об`єднань співвласників багатоквартирних будинків – 100 тисяч гривень. З метою забезпечення  сталого водопостачання міста комунальному підприємству «Чернівціводоканал» передбачено 48 мільйонів гривень фінансової підтримки та 13,5 мільйонів гривень внесків до статутного фонду підприємства. 

Майже 86,3 мільйона гривень у проєкті бюджету передбачено Чернівецькому тролейбусному управлінню. Зокрема, враховуючи спеціальний режим перевезень під час карантинних обмежень, 50 мільйонів гривень комунальне підприємство  отримає як фінансову підтримку, 10 мільйонів гривень як внесок до статутного фонду. Окрім того, понад 26,3 мільйона гривень передбачено на покриття різниці у тарифах на проїзд у міському електричному транспорті. КП «Міжнародний  аеропорт «Чернівці» передбачено 1,0 мільйон гривень фінансової підтримки.

На заходи з енергозбереження у житловому фонді планують спрямувати 1,8 мільйона гривень (часткове відшкодування відсоткових ставок за «теплими кредитами» – 900 тисяч гривень, на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках «Тепла оселя» – 900 тисяч гривень).

На  природоохоронні  заходи та раціональне використання природних ресурсів передбачено витратити понад 0,9 мільйона гривень.

Читайте також:У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією: Буковини серед них немає

МОН хоче зробити ЗНО з додаткових предметів платним

#бюджет #кошти #транспорт #фінансування #комунальні підприємства #влада
Оголошення
live comments feed...