• Головна
  • На Буковині податківців-хабарників засуджено до п`яти років позбавлення волі
Суд
12:01, 10 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині податківців-хабарників засуджено до п`яти років позбавлення волі

Суд
На Буковині податківців-хабарників засуджено до п`яти років позбавлення волі

Апеляційний суд Чернівецької області 7 грудня 2020 року підтримав позицію Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону та призначив нову міру покарання раніше засудженим працівникам Державної податкової інспекції у м. Чернівці – начальнику управління та начальнику відділу.Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: ВООЗ назвала головні причини смертності в світі за останні двадцять років

У суді доведено, що в грудні 2015 року вказані особи, діючи за попередньою змовою, висунули підприємцю незаконну вимогу про необхідність передання неправомірної вигоди для управління ДПІ у м. Чернівці у вигляді комп’ютерної техніки на загальну суму 65,1 тис грн. У разі оплати зазначених коштів, вони, використовуючи своє службове становище, пообіцяли, що результати перевірки додержання вимог податкового законодавства у вказаного підприємця будуть лояльними до нього.

Однак, незважаючи на всю тяжкість злочину та без врахування всіх обставин, суд першої інстанції призначив податківцям тільки по 1 року позбавлення волі. Тож прокурор, не погоджуючись з указаним вироком, який є несправедливим, подав апеляційну скаргу на рішення Шевченківського райсуду м. Чернівці і добився справедлививого покарання.

Колегія суддів підтримала принципову позицію прокуратури, врахувала всі обставини та визнала їх винними в одержанні неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України). Кожного з посадовців засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права 3 роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обовязків в підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форми власності, та з конфікацією майна.

Читайте також: Офіційна дата локдауну: Кабмін визначився

На Буковині у пожежі травмувався чоловік, який заснув на печі

#податківці #хабар #суд #позбавлення волі
Оголошення
live comments feed...