• Головна
  • Громадський активіст із Чернівців вручив подяки гідним містянам за їхні заслуги
Подяка
13:21, 13 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Громадський активіст із Чернівців вручив подяки гідним містянам за їхні заслуги

Подяка
Громадський активіст із Чернівців вручив подяки гідним містянам за їхні заслуги

Вчора, громадським активістом, керівником проєкту"Стоп Хам" Сергієм Бурим, було вручено подяки тим діячам міста, які зробили свій внесок у розвиток Чернівців. Грамоти отримали Маслянчук Ігор Володимирович - генеральний директор КП МТК "Калинівський ринок", Устименко Вікторія Володимирівна - начальниця Управління Державного агенства рибного господарства, Кумка Ігор Михайлович - лікар - невропатолог міської лікарні №4 та Демчук Олег Богданович - лікар - невропатолог міської лікарні №3, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: У Чернівцях відкривають ще одну лікарню для хворих на Covid- 19

Устименко Вікторія Володимирівнна зробила вагомий внесок у боротьбі з браконьєрством у області. Під її керівництвом було зроблено майже неможливе - повністю ліквідувано незаконну ловлю риб у водоймах Буковини. Крім того, Вікторія Володимирівна плідно співпрацювала з громадськими інспекторами Управління.

Маслянчук Ігор Володимирович здійснив вагомий внесок в розвиток комунального ринку.Незважаючи на різні чинники, він не став учасником "корупційних" схем та не шукає неправомірної вигоди завдяки своїй посаді. Вперше за історію Калинівського ринку, ним керує людина з власним баченням розвитку ринку та волею протистояти тиску та захищати підприємців.

Кумка Ігор Михайлович відзначився як справжній професіонал своє їсправи. Це людина з великої літераи, адже Ігор Михайлович оденно піддає своє життя небезпеці та рятує хворих буковинців на Covid-19.

Демчуку Олегу Богдановичу висловлюється подяка за професіоналізм,  здобуті ним зання в області неврології, які мають практичне застосуванняв порятунку життя та здоров`я пацієнтів. Та особлива вдячність завнесок в збереження життя українського народу на теренах власної держави.

Читайте також:В Україні на COVID-19 тестуватимуть усіх, хто матиме ознаки ГРВІ

У Чернівцях відбудеться фестиваль документального кіно онлайн

#подяка #нагорода #активіст #розвиток #місто #Чернівці
Оголошення
live comments feed...