• Головна
  • Без мила, туалетів та чистої води: кожна четверта лікарня світу немає належних санітарних умов
лікарні
09:43, 15 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Без мила, туалетів та чистої води: кожна четверта лікарня світу немає належних санітарних умов

лікарні
Без мила, туалетів та чистої води: кожна четверта лікарня світу немає належних санітарних умов
У кожному четвертому медичному закладі в світі немає адекватних санітарно-гігієнічних умов, зокрема водопроводу, що не можна ігнорувати в період пандемії COVID-19, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Уряд ввів нові карантинні обмеженні, які діятимуть з 19 грудня - що під забороною

Як передає Укрінформ, про це йдеться в спільній заяві ВООЗ та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

"Працюючи в установах, де немає чистої води, нормальних туалетів і навіть мила, медичні працівники та пацієнти піддають своє життя небезпеці", — зазначила виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

Вона додала, що ця ситуація існувала і до пандемії COVID-19, "але зараз такі прояви нерівності вже не можна ігнорувати".

Зазначається, що наразі в таких неприйнятних умовах працюють і лікуються майже 1,8 мільярда медиків і пацієнтів. Всі вони схильні до підвищеного ризику зараження COVID-19 та іншими захворюваннями

Згідно із цією заявою ЮНІСЕФ і ВООЗ, "пандемія коронавірусу виявила ряд серйозних недоліків у системах охорони здоров’я". Так, зокрема, виявилося, що в кожній четвертій лікарні немає водопостачання, в кожній третій - пристроїв для гігієнічної обробки рук в місцях надання допомоги, в кожному десятому закладі немає взагалі жодних предметів санітарії, в тому числі туалетів. А приблизно третина лікарень світу не оснащена безпечними засобами сортування та утилізації відходів.

Найбільш несприятлива ситуація склалася в 47 найменш розвинених країнах світу, де в кожній другій лікарні та поліклініці немає базового водопостачання, а в трьох з п’яти немає туалетів.

Читайте такожCOVID-19 в Україні: за добу зафіксовано менше 9 тис випадків та понад дві сотні смертей

Чернівецька лікарня швидкої допомоги отримала новий комп’ютерний томограф

#медзаклади світу #санітарні умови
Оголошення
live comments feed...