• Головна
  • За програмою "Велике будівництво" відремонтовано майже 4 тисячі км доріг національного значення
велике будівництво
11:10, 15 грудня 2020 р.
Надійне джерело

За програмою "Велике будівництво" відремонтовано майже 4 тисячі км доріг національного значення

велике будівництво
За програмою "Велике будівництво" відремонтовано майже 4 тисячі км доріг національного значення
Президентська програма «Велике будівництво» за 11 місяців продемонструвала рекордні результати: загалом по Україні було відремонтовано 3900 км доріг національного значення і 2 тис. км доріг місцевого,  пише 0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше, що Степанов озвучив категорії українців, яких безкоштовно щеплять від COVID-19

Про це йдеться у презентації дослідження групи незалежних економістів з Ukraine Economic Outlook (Інститут економічного прогнозування) «Антикризові заходи України 2020. Оцінка ефективності», передає Укрінформ.

У дослідженні йдеться, що програма «Велике будівництво», ініційована у 2020 році Президентом Володимиром Зеленським, передбачає фінансування в обсязі 136 млрд грн. Ці кошти розподіляються по двох напрямках: дорожня інфраструктура (120 млрд грн) та соціальна інфраструктура - медицина, освіта (16 млрд грн).

На думку авторів дослідження, позитивний економічний ефект від розвитку дорожньої інфраструктури зберігається від 10 до 15 років, і якщо Україна розробить і дотримуватиметься довгострокової стратегії поліпшення якості транспортної інфраструктури, то це дасть можливість підвищити й довгострокову віддачу від будівництва.

Економісти вважають, що «Велике будівництво» врятувало економіку України від ще більш стрімкого падіння. Без цього проєкту падіння ВВП за підсумками року склало б 11%, а завдяки президентському інфраструктурному проєкту падіння зупинилося на позначці 3,7%.

Читайте такожЗа темпами будівництва приймальних відділень в опорних лікарнях, Буковина - лідер

Чернівецька лікарня швидкої допомоги отримала новий комп’ютерний томограф

#ремонт доріг #програма Президента #Велике будівництво
Оголошення
live comments feed...