• Головна
  • Медики назвали симптоми у дітей, які виразно свідчать про інфікування COVID-19
коронавірус у дітей
13:38, 15 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Медики назвали симптоми у дітей, які виразно свідчать про інфікування COVID-19

коронавірус у дітей
Медики назвали симптоми у дітей, які виразно свідчать про інфікування COVID-19

Нове дослідження медиків із Нью-Йорка виявило низку симптомів, які можуть проявлятися у дітей, інфікованих коронавірусом, зокрема так званий "полуничний язик", пише 0372.ua.

"Полуничний язик" є промовистим симптомом зараження

Нагадуємо, ми писали раніше, ТОП-5 сучасних батьківських страхів щодо здоров’я дітей: чого бояться найбільше і як діяти

Дослідивши групу дітей, уражених коронавірусною хворобою, у наймолодших виявили набряклі очі, почервонілі щоки та "полуничний язик", повідомляє Освіторія.Медіа з посиланням на видання Express.

Хоча вважається, що COVID-19 загалом не становить смертельної загрози для дітей, проте цей вірус може викликати в них дуже серйозний стан, відомий як мультисистемний запальний синдром (MIS-C).

Так, більшість дітей, які інфікуються вірусом COVID-19, мають лише легку форму захворювання, але в тих із них, які стикаються із MIS-C, відбувається сильне запалення багатьох органів – серця, судин, легень, нирок, очей, шкіри та системи травлення.

Ця незвичайна тенденція нещодавно спонукала медиків з Медичної школи Гроссмана університету Нью-Йорка продовжити дослідження питання щодо наслідків COVID-19 для дітей.

Оглянувши 35 маленьких пацієнтів, які мали ознаки MIS-C, медики виявили, що симптоми також можуть бути "слизово-шкірними" та такими, що впливають на "тілесні отвори" (наприклад, ніздрі).

Зокрема, у наймолодших пацієнтів також виявили набряклі очі, почервонілі щоки та "полуничний язик" — ознаки хвороби Кавасакі.

Нью-Йоркські медики зазначили, що існує значний клінічний зв’язок між захворюванням Кавасакі та запальним синдромом, викликаним коронавірусом.

Хвороба Кавасакі - рідкісний стан, який зазвичай вражає дітей до 5 років і викликає запалення судин.

Читайте такожВтрата нюху при COVID-19 може загрожувати діяльності мозку: думка вченої

Як Covid-19 змінює наші легені: дослідження вчених

#коронавірус. симптоми у дітей #лікарі
Оголошення
live comments feed...