• Головна
  • Україну накрила друга хвиля безробіття: Шмигаль назвав цифри
Новини України
15:23, 16 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Україну накрила друга хвиля безробіття: Шмигаль назвав цифри

Новини України
Україну накрила друга хвиля безробіття: Шмигаль назвав цифри

В Україні всього за місяць кількість безробітних зросла з 396 до 420 тис. осіб. На таку статистику, зокрема, вплинув карантин вихідного дня. Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадуємо, раніше ми писали: Цінова ситуація на споживчому ринку Чернівецької області у листопаді 2020 року

Денис Шмигаль

За його словами, за весь період карантину в Україні працевлаштувалися 440 тис. осіб через центри зайнятості. "На різні місця і в різних галузях: і в агро, і в будівництві... Звичайно, "Велике будівництво" дало свій внесок сюди і значний", – розповів Шмигаль.

Незважаючи на це, на самому початку карантину в Україні було всього 361 тис. офіційних безробітних (тих, хто звернувся до центрів зайнятості), а наразі вже 420 тис. осіб.

"Після карантину вихідного дня цифра виросла. Тобто ось відповідь: ВВП не постраждав, але ось люди, ми маємо другий пік звернень з безробіття: перший був після початку карантину", – сказав Шмигаль. На погіршення ситуації вплинули: закінчення аграрного сезону, карантин вихідного дня.

Відзначимо, передусім унаслідок карантину вихідного дня постраждали співробітники сфери обслуговування, офіціанти, адміністратори кафе і ресторанів. Також карантин відобразився і на інші сфери: матеріальне становище українців погіршилося, унаслідок знизилися обороти в багатьох підприємців.

Читайте також: Вибухи і димові гранати на Майдані у Києві: силовики розганяють підприємців-протестувальників (ФОТО)

Україна ввійшла до ТОП-10 країн світу за темпами підвищення цін на нерухомість

#гроші #безробіття #карантин #укоаїнці
Оголошення
live comments feed...