• Головна
  • Для добрих справ потрібні люди: провели перший форум "Простір досягнень 2020. Чернівці"
форум громадських організацій
10:16, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Для добрих справ потрібні люди: провели перший форум "Простір досягнень 2020. Чернівці"

форум громадських організацій
Для добрих справ потрібні люди: провели перший форум "Простір досягнень 2020. Чернівці"

Громадські активісти понад десяти організацій ділилися своїми здобутками та підсумками роботи у громадському секторі під час форуму "Простір досягнень 2020. Чернівці", який вчора, 16 грудня, вперше зорганізували та провели у столиці Буковини, пише коресондентка0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Почесне звання "Мати героїня" отримали більше тридцяти буковинок

Нагороди громадським активістам від організаторів форуму

Форум громадянського суспільства "Простір досягнень 2020. Чернівці" ініціювали, аби громадські активісти та активістки мали можливість і платформу, щоб презентувати свої досягнення за 2020 рік. Як зазначив організатор заходу Богдан Бойко, голова ГО "Чернівецьке об’єднання "Захист", донесення до широкого загалу проблем, з якими стикаються активісти та пошук шляхів до їх розв'язанню, може показати силу громадянського суспільства.

Ті результати, яких вони досягли, були настільки явними для представників різних груп населення, для влади, щоб власне ніхто не сумнівався, що з громадянським суспільством не можна не рахуватися, - зауважив він.

У роботі форуму взяли участь представники різних громадських організацій, волонтерських рухів, які працюють від сфери захисту людей з інвалідністю, дітей з особливими освітніми потребами до допомоги тим, хто опинився у бідності, скрутних життєвих обставинах, потерпає від домашнього насильства. Ділилися своїми думками та досвідом благодійництва й волонтери, котрі перші прийшли на допомогу медикам краю, які з початком епідемії коронавірусу потребували елементарних засобів індивідуального захисту. 

Для Марії Нікітіної, також організаторки заходу, заступниці голови, керівниці напряму захисту прав людей з інвалідністю ГО ЧО "Захист", такий форум став майданчиком для спілкування з тими людьми, котрі у цьому році зробили великі справи.

Для добрих справ потрібні люди. Сподіваюся, що через рік ми вже зможемо про важливі для суспільства проєкти та справи говорити по всій Україні, - зазначила активістка.

У Чернівецькій області громадянське суспільство значно впливає на життя мешканців і цей вплив є колосальним. Як розповів Богдан Бойко, якщо говорити, наприклад, про роботу у період коронавірусу, то це дуже велика допомога лікарням, людям у час пандемії, тому кожен, хто потрапляв у лікарню безпосередньо чи опосередковано був захищений через допомогу громадських активістів.

Якщо говорити про розвиток інклюзивного суспільства, то громадські активісти допомагають розвивати рівність та рівні можливості людей з інвалідністю, сприяють захистові соціально вразливих верств населення, у тому числі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Для цих людей, та робота, яка робиться громадськими активістами є просто неоціненною, - стверджує організатор форуму.

Він також наголосив, що завдяки громадським активістам спільно із відповідними держустановами діти і матері, що не мають свого будинку, отримують дах над головою.

"Насправді можливості громадського суспільства допомогти менш захищеним або ж незахищеним верствам населення є чомусь масштабнішими, аніж державні зусилля. Про це потрібно говорити, варто розставляти акценти, яка спроможність у громадських організацій і які можливості у представників владних структур, щоб чітко розуміти роль громадянського суспільства," - зауважив голова ГО ЧО "Захист".

Зрештою, Богдан Бойко запевнив, що цей форум проводиться ще й тому, щоб ті люди, котрі сумніваються у своїх силах, ефективності громадської дії, послухавши спікерів, зрозуміли, що все можливо. "Щоб вже у 2021 році реалізовували нові, круті власні чи у партнерстві проєкти, спрямовані на допомогу людям", - підсумував він.

Читайте також:Україну накрила друга хвиля безробіття: Шмигаль назвав цифри

Україна ввійшла до ТОП-10 країн світу за темпами підвищення цін на нерухомість

#форум #громадські активісти #допомога #благодійництво #"простір досягнень 2020. Чернівці"
Оголошення
live comments feed...