• Головна
  • У Бразилії смартфон випав з літака і вцілів, знявши політ (відео)
Цікавий випадок
21:32, 17 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Бразилії смартфон випав з літака і вцілів, знявши політ (відео)

Цікавий випадок
У Бразилії смартфон випав з літака і вцілів, знявши політ (відео)

Девайс пролетів 300 метрів за 15 секунд з включеною камерою і впав на пісок пляжу біля озера в районі Ріо-де-Жанейро, після падіння смартфон ще півтори години записував відео, пише 0372.ua з посиланням на ЦТС.

У Бразилії, під час зйомки з літака, еколог і режисер-документаліст Ернесто Галіотто впустив свій смартфон. Телефон не тільки уцілів, але і зняв свій шлях до землі.

Документаліст в якості пасажира на маленькому літаку здійснював політ над озерами в районі Ріо-де-Жанейро і вирішив зняти на свій iPhone види природи з висоти пташиного польоту. Політ відбувався в рамках екологічної акції, тому в те, що відбувається в кабіні літака знімала камера.

В якийсь момент чоловік виставив телефон у вікно літака і впустив його. Девайс пролетів 300 метрів за 15 секунд з ввімкненою камерою і впав на пісок пляжу в 200 метрах від берега озера.

На наступний ранок його знайшли. Гаджет був не тільки в робочому стані, але і практично неушкодженим - розбилося тільки захисне скло на екрані. Після падіння смартфон ще півтори години записував відео. Коли Ернесто Галіотто на наступний ранок приїхав за ним, то у апарату залишалося ще 16% заряду.

Галіотто записав відео в той момент, коли він знайшов свій телефон.

"Привіт, хлопці. Чи вірите ви чи ні, але стільниковий телефон, який вилетів з мого літака, знаходиться тут, посеред природи", - сказав він.

Читайте також:  Підприємець на Буковині поверне районному відділу освіти понад 1,8 млн

Для добрих справ потрібні люди: провели перший форум "Простір досягнень 2020. Чернівці"

#цікавий випадок #смартфон вцілів після падіння з літака
Оголошення
live comments feed...