• Головна
  • До Буковинської служби зайнятості з часу створення звернулися понад мільйон осіб
служба зайнятості
10:38, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело

До Буковинської служби зайнятості з часу створення звернулися понад мільйон осіб

служба зайнятості
До Буковинської служби зайнятості з часу створення звернулися понад мільйон осіб

21 грудня 2020 року Державна служба зайнятості відзначає 30 років з дня створення. За ці роки послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися понад мільйон осіб, пише  0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що В Україні заявки на "ковідну" допомогу подали понад 283 тис підприємців

Роботу при цьому знайшли майже 300 тисяч осіб, повідомляє пресслужба відомства. Про це йдеться на сайті Чернівецької ОДА.

Як розповідає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко, за роки діяльності служба зайнятості досягла значних результатів. Були створені потужні системи професійної орієнтації та професійного навчання.

"Для ефективного надання соціальних послуг населенню та роботодавцям активно впроваджують сучасні інформаційні технології. Наші фахівці постійно вивчають новації у сфері зайнятості населення, аналізують тенденції на ринку праці, вдосконалюють вміння, опрацьовують конкретні ситуації в роботі з клієнтами задля покращення якості послуг й досягнення успішного результату, – каже вона.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці професійне навчання пройшли понад 80 тисяч осіб, понад 100 тисяч безробітних залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

На початку 2000-них років до переліку послуг додалася одноразова виплата допомоги для відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості. Цією можливістю скористалося майже 6 тисяч буковинців, окремі з них сьогодні продовжують співпрацю із службою зайнятості вже як роботодавці.

Читайте такожУ ВР розповіли, скільки передбачили грошей для людей з інвалідністю у держбюджеті на 2021 рік

Скільки коштів у бюджеті Чернівців у наступному році передбачено на транспорт і комунальні підприємства

#служба зайнятості #працевлаштування
Оголошення
live comments feed...