• Головна
  • Жодна з областей не готова до послаблення карантину, Буковина - не виключення
послаблення карантину
11:06, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Жодна з областей не готова до послаблення карантину, Буковина - не виключення

послаблення карантину
Жодна з областей не готова до послаблення карантину, Буковина - не виключення

Станом на 21 грудня до послаблення карантину через ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не готова жодна область України та місто Київ. У Чернівецькій області показник захворюваності на 100 тис. населення складає 331,8, що є середнім показником по Україні, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що  В Україні другий день поспіль фіксується спад захворюваності на COVID-19

Найгірша ситуація на початок тижня із готовністю до послаблення обмежень спостерігається у Києві, на Черкащині та на Запоріжжі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Згідно даних МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Зазначається, що найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення наразі у місті Києві – 667,4 (-), у Черкаській області – 655,3 (-) та у Запорізькій області – 646,0 (+).

Найнижчий показник захворюваності, які свідчать дані, у Вінницькій області - 150,8 (+), у Кіровоградській області – 157,0 (-) та у Івано-Франківській області - 189,5 (-).

Читайте також"Вийшла з-під контролю": у Британії не контролюють ситуацію з новим штамом COVID-19

Більше половини нових випадків коронавірусу зафіксовано у Чернівцях

#послаблення карантину #МОЗ #дані #показники
Оголошення
live comments feed...