• Головна
  • Розваги, конкурси, солодощі, казкові персонажі - як пройшло свято Миколая у ЖК "Затишний квартал"
Новини компаній
19:41, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Розваги, конкурси, солодощі, казкові персонажі - як пройшло свято Миколая у ЖК "Затишний квартал"

Новини компаній
Розваги, конкурси, солодощі, казкові персонажі - як пройшло свято Миколая у ЖК "Затишний квартал"

Минулих вихідних, в день Святого Миколая, для діток, що проживають в житловому комплексі "Затишний квартал" було проведено веселе свято із подарунками та іграми. Організаторами заходу виступили керівники цього ж житлового комплексу. Діти мали змогу вдосталь повеселитися та провести цікаво час з батьками та друзями.

Організатори спланували свято таким чином, що розважитися мали змогу діти різного віку.  Участь у конкурсах брали і батьки. Навіть найменші із захопленням танцювали та веселилися разом із лялькою ЛОЛ, білим ведмедем, клоуном та посіпакою.

Також біля будинків встановили святкову ялинку, яка виблискувала новорічними гірляндами та стала справжньою фотозоною. Біля неї вистроїлася черга із охочих сфотографуватися з новорічною красунею.

Дуже цікаво було спостерігати за всім дійством, адже за цей недовгий час, що родини проживають в житловому комплексі, вони встигли подружитися. Випадково підслухала розмову однієї групи дорослих, яким, ймовірно, сподобався захід і вони вже самостійно вирішили організовувати для себе зустрічі із сусідами та думали запросити  забудовників, з якими вже встигли подружитися.

Помічаю, що  директор ЖК "Затишний квартал", Адам Віталій Теофілович, діток знає по іменах, підтримує спілкування з багатьма дорослими. Рідко між забудовниками та мешканцями панує така дружня атмосфера.  У заключному слові, Віталій Теофілович розповідає, що ідея новорічно-різдвяного свята виникла раптово, йому просто хотілося зробити приємне для мешканців будинків, краще познайомитися з ними.

Веселі розваги, конкурси, казкові персонажі припали до душі не лише маленьким жителям, а й їхнім родичам. Наприклад, до музичного конкурсу приєдналися більшість батьків, які із задоволенням танцювали і запалювали разом із донечками та синочками. До цього моменту атмосфера стала дуже святковою, учасники й забули, що на вулиці холодно.

В кінці свята, дітки не на жарт розтанцювалися, тому навіть не хотіли розходитися. Прийшов Святий Миколай, але не з порожніми руками, а з подарунками для кожного, хто розповів йому віршик.

Такі заходи  - це приклад іншим забудовникам. Дуже цінно, коли думають не лише про те, як продати квартири, а й про тих, хто там має жити.  Тому, думаю, що свято до дня Святого Миколая у ЖК "Затишний квартал" - це тільки початок.

#свято #захід #день Святого Миколая #ЖК #організатори #"Затишний квартал"
Оголошення
live comments feed...