• Головна
  • В Уряді погодили штрафи за недотримання самоізоляції чи обсервації
штраф
15:44, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

В Уряді погодили штрафи за недотримання самоізоляції чи обсервації

штраф
В Уряді погодили штрафи за недотримання самоізоляції чи обсервації

Кабінет міністрів України погодив проєкт закону, у разі прийняття якого штрафи за порушення самоізоляції чи обсервації складатимуть від 3400 до 8500 гривень, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Українці відчувають погіршення ситуації в державі та не очікують покращення - дослідження

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 23 грудня. Про це повідомляє Суспільне. 

Згідно з пояснювальною запискою, в Кабміні вважають, що частина хворих на COVID-19, які переносять легку форму або взагалі не мають симптомів, нехтують правилами самоізоляції, тож необхідним є встановлення відповідальності за таке порушення.

Якщо Верховна рада ухвалить законопроєкт, штраф за порушення обсервації та самоізоляції може скласти від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Це від 3400 до 8500 гривень, - ідеться у повідомленні.

Водночас у документі йдеться, що уряд не вважає проєкт акта порушенням прав та свобод, гарантованих Конвенцією про захист прав людини або якимось чином дискримінують.

Раніше у статті "Про порушення правил щодо карантину людей" 44-3 адміністративного кодексу було вказано відповідальність за загальні порушення правил карантину та перебування у громадських місцях та транспорті без маски.

Читайте такожКожен сотий житель Землі інфікований коронавірусом - дослідження

Чернівецький міський голова Клічук отримав трьох заступників

#Кабмін #законопроєкт #штраф #порушення #самоізоляція
Оголошення
live comments feed...