• Головна
  • У 2021 Україна отримає кошти на закупівлю 500 тис. тестів на антиген - МОЗ
тести на антиген
21:04, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У 2021 Україна отримає кошти на закупівлю 500 тис. тестів на антиген - МОЗ

тести на антиген
У 2021 Україна отримає кошти на закупівлю 500 тис. тестів на антиген - МОЗ

Закупити 500 тисяч тестів на антиген дозволить фінансування в межах співробітництва із Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Можливо, але не гарантовано: Ляшко розповів про додаткові 8 млн доз вакцини від COVID-19

У рамках співпраці з Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Україна отримала 3,7 мільйонів доларів. Це дозволить вже на початку 2021 року додатково закупити 500 000 тестів для визначення антигену SARS-CoV-2 з повними комплектами засобів індивідуального захисту для проведення досліджень та 160 кисневих концентраторів. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає пресслужба МОЗ України.

Зокрема, Ляшко зазначив, що 135 млн доларів виділять Україні на діагностику та лікування ВІл й туберкульозу.

"У рамках співпраці з Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 2021-2023 роки Україна отримає також 135 млн доларів, які буде направлено на досягнення кількох стратегічних цілей: забезпечення доступу до своєчасного виявлення, діагностики та лікування туберкульозу і ВІЛ, а також впровадження дієвих моделей допомоги, орієнтованих на пацієнта", - заявив Віктор Ляшко.

Зазначається також, що протягом року над цим проєктом працювали співробітники Міністерства охорони здоров’я, профільні відомства, міжнародні неурядові організації та представники недержавних організацій, які надають послуги у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Результатом спільних напрацювань стало погодження проєкту Запиту Національною радою та його подача до Глобального фонду.

Читайте такожСтепанов озвучив категорії українців, яких безкоштовно щеплять від COVID-19

В Уряді погодили штрафи за недотримання самоізоляції чи обсервації

#тест на антиген #коронавірус
Оголошення
live comments feed...