• Головна
  • Майже дванадцять тисяч домогосподарств Буковини отримають субсидію
Субсидія
15:24, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Майже дванадцять тисяч домогосподарств Буковини отримають субсидію

Субсидія
У зв’язку з продовженням карантину, житлова субсидія розрахована автоматично і тим громадянам, яким вона була призначена за рішенням Комісії до кар...

У зв’язку з продовженням карантину, житлова субсидія розрахована автоматично і тим громадянам, яким вона була призначена за рішенням Комісії до карантину. Фото ілюстративне

Районними управліннями соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення призначено 11997 домогосподарствам міста субсидію з оплати за житлово-комунальні послуги на опалювальний сезон 2020-2021рр.,з них 11463 проведено автоматичний розрахунок житлової субсидії, оскільки вони отримували субсидію в неопалювальному періоді. Про це йдеться на сайті Чернівецької міської ради, пише 0372.ua.

Нагадуємо, раніше ми писали: На Буковині засудили члена ДВК, який голосував замість дружини

Крім того, автоматично (без звернення громадян) субсидія продовжена тим, в кого вона на неопалювальний сезон призначена в сумі 0,00грн.

У зв’язку з продовженням карантину, житлова субсидія розрахована автоматично і тим громадянам, яким вона була призначена за рішенням Комісії до карантину (в разі, якщо доходи, склад сім’ї, майновий стан не змінився).

Читайте також:Чернівецька обласна рада визначила дату ІІ пленарного засідання

#субсидія #призначення #буковинці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...