• Головна
  • Як безпечно подорожувати під час новорічних свят: поради ЦГЗ
поради ЦГЗ
19:11, 25 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Як безпечно подорожувати під час новорічних свят: поради ЦГЗ

поради ЦГЗ
Як безпечно подорожувати під час новорічних свят: поради ЦГЗ
На новорічні свята багато українців мають нагоду кудись поїхати на відпочинок. Та цьогоріч варто пам’ятати, що подорож може збільшити ваші шанси на поширення та інфікування COVID-19, пише 0372.ua.
Щоб захистити себе та інших у час пандемії, найкраще на новорічні свята відкласти поїздки та залишатися вдома. Однак, як зауважують фахівці ЦГЗ, якщо ви все ж плануєте мандрівку на зимові вихідні, дотримуйтеся правил, аби в час пандемії COVID-19 зробити подорож безпечнішою:
1. Перед поїздкою перевірте місцеві обмеження в пункті призначення, вимоги до перетину кордону, до тестування до та після подорожі. Дізнайтеся який рівень захворюваності в пункті призначення, адже що рівень вищий, тим більша ймовірність інфікуватися й поширювати COVID-19 під час подорожі й опісля.
2. Аби захистити себе та своїх попутників завжди носіть маску в аеропортах та на вокзалах, а також під час самої поїздки.
3. Намагайтеся дотримуватися фізичної дистанції в аеропортах, на залізничних вокзалах, у потягах, автобусах тощо. Уникайте контактів із хворими людьми, особливо якщо в них є такі симптоми, як лихоманка або кашель.
4. Під час подорожі регулярно мийте руки з милом або використовуйте дезінфікуючі засоби для рук на спиртовій основі; уникайте дотиків до обличчя немитими руками.
5. Візьміть із собою достатню кількість запасних масок та дезінфікуючих засобів для рук.
6. Відкладіть або скасуйте подорож, якщо у вас є симптоми COVID-19, такі як лихоманка, кашель, біль у горлі або інші.
7. Якщо ви відчуєте себе зле під час подорожі, повідомте про це екіпажу та негайно зверніться за медичною допомогою.
8. Якщо протягом 14 днів після повернення додому з’являються такі симптоми, як кашель, лихоманка, біль у горлі тощо, негайно зверніться до лікаря.
#відпочинок #новорічні свята #безпечна подорож
Оголошення
live comments feed...