• Головна
  • Як за рік змінилася виплата субсидій в Чернівецькій області: інфографіка
Виплати субсидій
12:22, 27 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Як за рік змінилася виплата субсидій в Чернівецькій області: інфографіка

Виплати субсидій
Як за рік змінилася виплата субсидій в Чернівецькій області: інфографіка

Кабінет міністрів розширив програму житлових субсидій: тепер її можуть отримати особи, у яких є допомога по частковому безробіттю. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаль, це стосується майже 400 тисяч осіб, в тому числі близько 180 тисяч фізичних осіб-підприємців. Як протягом року змінилася виплата субсидій в Україні, пише «Слово і діло».

Нагадуємо, раніше ми писали: Головна ялинка Чернівців виявилася дорожчою, ніж в Івано-Франківськута та деяких інших містах України

Інфаграфіка про субсидії в Україні. Фото: Слово і ділоІнфаграфіка про субсидії в Україні. Фото: Слово і діло

Станом на листопад субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 2 млн 970 тисяч домогосподарств. Це трохи менше (на 0,5%), ніж роком раніше, але середній розмір виплат зріс - до 1 тис. 601,5 грн (+ 233,9%).

Більше одержувачів субсидій за рік стало в Дніпропетровській, Вінницькій, Київській, Івано-Франківській, Львівській, Луганській, Миколаївській, Рівненській, Харківській і Тернопільській областях. В інших регіонах України кількість субсідіантов скоротилося.

У порівнянні з листопадом минулого року середній розмір субсидії зріс на 200-300%. Найбільше отримують жителі Івано-Франківської області - в середньому 1 тис. 926,6 грн на домогосподарство, найменше - в Одеській області, там середній розмір виплати 957,7 грн.

Жителі Чернівецької області отримують в середньому 1 тис. 497 грн на домогосподарство.

Читайте також: Смертельна ДТП у Чернівцях: водій іномарки збив 75-літню жінку (ФОТО)

Сумна статистика COVID-19: померло восьмеро буковинців

#субсидії #виплати #Україна #Чернівці #показник
Оголошення
live comments feed...