• Головна
  • На Буковині бюджетні установи в ОТГ можуть залишитися без газу
газопостачання
12:03, 28 грудня 2020 р.
Надійне джерело

На Буковині бюджетні установи в ОТГ можуть залишитися без газу

газопостачання
На Буковині бюджетні установи в ОТГ можуть залишитися без газу

«Чернівцігаз» попереджає про загрозу відключення газопостачання бюджетних установ в новостворених ОТГ, з посиланням на пресслужбу акціонерного товариства пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, Як за рік змінилася виплата субсидій в Чернівецькій області: інфографіка

1 січня 2021 року втратять чинність договори на розподіл природного газу з низкою виконавчих органів місцевих рад. Їх правонаступники досі не уклали відповідні договори з Операторами ГРМ. Це ставить під загрозу постачання газу до бюджетних установ в новому році.

Як повідомляють у компанії, станом на 28 грудня АТ «Чернівцігаз» через інформаційну платформу Оператора ГТС отримала повідомлення на відключення 111 об’єктів соціально-побутового призначення та бюджетних установ у зв’язку з відсутністю постачальника газу на ці об’єкти з 1 січня 2020 року.

Ситуація виникла у зв’язку з тим, що 17 листопада було внесено зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ними внесено порядок закінчення повноважень сільських, селищних, міських рад, їхніх виконавчих органів як юридичних осіб у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України.

На початку 2021 року відбудуться зміни в адміністративно-територіальному устрої Чернівецької області. Низка сільських, селищних та міських рад будуть реорганізовані. Їхні виконавчі органи будуть припинені як юридичні особи. Відповідно, припинять свою дію і діючі угоди на розподіл газу та постачання газу. Це ставить під загрозу газопостачання закладів бюджетної сфери в осінньо-зимовий період, в тому числі дитячих дошкільних закладів та лікарень.

АТ «Чернівцігаз» з 1 січня змушений буде припинити розподіл природного газу на об’єкти соціально-побутового призначення та бюджетної сфери у разі не укладення вчасно відповідних договорів. Згідно з положенням Кодексу газорозподільних систем, установи, які не матимуть договору на розподіл газу і не будуть закріплені за жодним постачальником мають самостійно припинити споживання газу. 

Читайте такожБуковинським пенсіонерам у повній мірі здійснили виплати

Із січня "Нафтогаз" підвищить ціну на газ для населення

#газопостачання #Чернівцігаз #бюджетні установи #ОТГ
Оголошення
live comments feed...