• Головна
  • Грошей немає: депутати Чернівецької райради просять у Кабміна фінансування
Чернівецька райрада
14:08, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Грошей немає: депутати Чернівецької райради просять у Кабміна фінансування

Чернівецька райрада
Грошей немає: депутати Чернівецької райради просять у Кабміна фінансування

Сьогодні, 30 грудня, триває продовження першої сесії Чернівецької районної ради. У залі засідань зареєструвалися 43 депутати, пише 0372.ua з посиланням на ІА АСС.

Депутати розглянули звернення до Кабінету міністрів України щодо фінансування районної ради.

«Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 17.09.2020 року перерозподілено доходи та видатки, що здійснюються з районного бюджету та бюджетів сіл, селищ, міст. Останні зміни до Бюджетного кодексу України, які закріпили мізерні надходження до районних бюджетів, фактично нівелюють діяльність органів місцевого самоврядування районного рівня – районних рад, унеможливлюють їх повноцінне функціонування. У зв`язку з відсутністю Чернівецької РДА, на сьогоднішній день проект рішення районної ради про районний бюджет на 2021 рік не підготовлений та не поданий на розгляд Чернівецької районної ради. Як наслідок – у районній раді немає коштів для забезпечення видатків на утримання апарату працівників Чернівецької районної ради та працівників апарату районних рад Чернівецької області, які перебувають у стадії реорганізації шляхом приєднання до Чернівецької районної ради, а також на оплату комунальних та інших послуг», - повідомив на сесії депутат Володимир Середюк.

Депутати Чернівецької районної ради одноголосно підтримали звернення до Кабінету міністрів про виділення додаткової дотації з Державного бюджету Чернівецькому району для фінансування  витрат з утримання Чернівецької районної ради.

Читайте також: Через дванадцять років: у Новоселицькому районі відкрили рух Маршинецьким мостом

На Буковині жінка народила мертву дитину: лікаря притягнуто до відповідальності

#фінансування #Чернівецька районна рада
Оголошення
live comments feed...