• Головна
  • Чернівецька лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко про вакцину від COVID-19
Вакцина
19:33, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чернівецька лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко про вакцину від COVID-19

Вакцина
Чернівецька лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко про вакцину від COVID-19

Ольга Кобевко каже, що українцям потрібна інформація про вакцину від коронавірусу, пише 0372.ua.

Інфекціоністка Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга Кобевко взяла участь у токшоу «Країна» на 5 каналі. Лікарка, зокрема, висловила свою думку щодо вакцинації українців від коронавірусу, пише ІА АСС.

"На рахунок вакцинації у мене досі залишається дуже багато питань. Досі незрозуміло, яка вакцина зайде в Україну. Знаю, що першими мали би вакцинувати нас, лікарів. Водночас, ми просили вакцинуватися від звичного вже грипу ще у вересні, але тоді вакцини навіть у продажу не було! Тому про вакцинацію від ковіду найперше треба дати повну інформацію. Бо поки що багато запитань навіть у нас, медиків. Я читала інформацію від МОЗ, що будуть створювати спеціальні станції, де утримуватиметься температура -70 градусів – саме такі умови потрібні для вакцини Pfizer. Але питання в тому, як повинен цей центр працювати? Особливо - у регіонах... А друге питання – чи буде в нас вакцина Pfizer?.. Чи нас чекають інші вакцини?.. І коли?.." – говорить Ольга Кобевко. 

"Проблема України в тому, що для вирішення серйозних питань не залучають людей з середини галузі, професіоналів своєї справи. Вони можуть не мати наукових ступенів і звань, але працювати безпосередньо з проблемою. Сьогодні державі варто прислухатися до лікарів, які вже 9 місяців боряться із ковідом, "- додала лікарка.

Читайте також: Грошей немає: депутати Чернівецької райради просять у Кабміна фінансування

Зловмисники пошкодили головну ялинку Сокирянщини

#коронавірус #вакцина #Ольга Кобевко
Оголошення
live comments feed...