
ДТП
11:28, 30 січня 2021 р.
Надійне джерело
Через ДТП на Буковині 170 сімей залишились без газу
ДТП

У Чернівецькій області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 170 сімей у двох селах залишилися без газопостачання. Про це повідомляє прес-служба компанії "Чернівцігаз", пише 0372.ua.
Зазначається, що вчора приблизно о 22.00 надійшов виклик про аварійну ситуацію, яка сталася у селі Оршівці Кіцманського району.
"На місці події, де вже працювала поліція, фахівці АДС Кіцмансько відділення виявили значні пошкодження газопроводу", – йдеться у повідомленні.
Повідомляється також, що без газопостачання залишилося 171 споживач газу: 153 – в Оршівцях та 18 у П‘ядиківцях.
"Вже сьогодні, 30 січня, наші фахівці проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше повернути блакитне паливо в домівки наших клієнтів", – повідомили у "Чернівцігазі".
На оприлюднених прес-службою "Чернівцігазу" світлинах видно, що легковий автомобіль протаранив газові мережі.
Читайте також: День пам’яті Антонія Великого: свято сьогодні на Буковині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:41
Вчора
19:55
Вчора
17:21
Вчора
12:25
Вчора
11:17
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:48, 7 липня
21:33, 3 липня
00:00, 17 березня
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
live comments feed...
Коментарі