• Головна
  • Чернівецька міськрада просить накласти санкції на Папієва, ОПЗЖ та партію Шарія
Заборона
14:27, 25 лютого
Надійне джерело

Чернівецька міськрада просить накласти санкції на Папієва, ОПЗЖ та партію Шарія

Заборона
Чернівецька міськрада просить накласти санкції на Папієва, ОПЗЖ та партію Шарія

Чернівецька міська рада звернулась до вищого керівництва держави з приводу діяльності на території України проросійських політичних сил "ОПЗЖ" та "Партії Шарія". Таке рішення за ініціативи депутата "Народного контролю" Івана Гончарюка підтримали більшістю голосів депутатів, пише 0372.ua.

Пізніше депутат "Рідного міста" Володимир Бешлей запропонував додати до цього звернення пункт щодо засудження дій нардепа з Чернівців Михайла Папієва щодо голосування ним проти постанови Верховної Ради про визнання Революції гідності ключовим моментом державотворення України.

Бешлей також запропонував звернутися до РНБО щодо застосування санкцій щодо Папієва. Його пропозицію загалом підтримали 27 депутатів, рішення прийняли.

Сесія Чернівецької міської радиСесія Чернівецької міської радиСесія Чернівецької міської ради

Під час обговорення цього пункту звернення депутат від "Пропозиції" Олексій Каспрук запропонував додати до звернення пункт щодо застосування санкцій РНБО стосовно депутата міської ради Віталія Михайлішина.

Каспрук пояснив це тим, що РНБО на своїх останніх засіданнях ухвалювала "санкційні" рішення щодо тих осіб, які фінансували тероризм. Водночас депутат нагадав, що Віталій Михайлішин напередодні парламентських виборів у 2019 році профінансував партію "ОПЗЖ" на понад 1 млн грн.

Раніше нардеп з Чернівців Михайло Папієв проголосував проти визнання Революції Гідності ключовою подією в історії України.

Віталій Михайлішин та Михайло Папієв – колишні представники Партії регіонів.

Читайте також: Незаконне зберігання деревени: поліцейські на Буковині задокументували порушення

Буковинські митники вилучили трикотажне полотно вартістю понад 1 млн гривень

#санкції #депутати #сесія міської ради
Оголошення
live comments feed...