• Головна
  • Ракети, Україна і космос — стартував всеукраїнський конкурс дитячих малюнків
Творчість
20:38, 25 лютого
Надійне джерело

Ракети, Україна і космос — стартував всеукраїнський конкурс дитячих малюнків

Творчість
Ракети, Україна і космос — стартував всеукраїнський конкурс дитячих малюнків

1 лютого стартував конкурс дитячих космічних малюнків Noosphere Space Art Challenge. Цьогоріч конкурс присвячено ювілею Незалежності України, тема — “30 років космічної незалежності”, пише 0372.ua.

З 1991 року в Україні сталося багато визначних подій в космічній галузі. Усім відомо про політ українського космонавта Леоніда Костянтиновича Каденюка чи запуск супутників серії "Січ", однак українських досягнень у космосі насправді більше. Наприклад, українці тричі ставали призерами найбільшого космічного хакатону NASA. Навіть цього року команда з України отримала нагороду за краще використання технологій. Саме тому цьогорічна тема конкурсу тісно пов'язана з його метою зацікавити українську молодь до вивчення космосу та познайомити із досягненнями наших співгромадян.

Конкурс проходить третій рік поспіль. За минулі два роки учасниками конкурсу стали понад 13 тисяч дітей з усієї країни. У 2020 році конкурс проходив під темою “Політ до Місяця і далі”, а до участі долучились дітлахи аж з 768 населених пунктів України. Найактивнішими виявились мешканці Кривого Рогу Дніпропетровської області, надіславши понад 230 робіт. Переможці отримали художні набори, 3D-ручки та графічні планшети, а всі учасники пам’ятні дипломи. 

Брати участь в конкурсі можуть діти та підлітки віком від 3 до 17 років. Заявки приймаються з 1 лютого до 1 квітня 2021 року.

Для того аби взяти участь у конкурсі, дітям необхідно створити тематичний малюнок, заповнити електронну заявку на офіційному сайті та надіслати його організаторам.

Головне завдання конкурсантів створити оригінальний твір. Тож щодо формату і технік виконання жодних суворих вимог немає.

Переможців конкурсу буде оголошено на офіційному сайті проєкту вже 12 квітня 2021 року. Усі учасники конкурсу отримають дипломи, а переможці цінні призи, серед яких і сучасні електронні планшети для малювання. Організатори конкурсу - ГО "Асоціація Ноосфера" — опікуються популяризацією науки й космосу вже не перший рік. Серед проєктів Noosphere, наприклад, мистецька ініціатива Art Rocket Park, в рамках якої відомі українські художники створять 12 арт-ракет висотою 1.5 метри. До речі, один з переможців конкурсу дитячого малюнка також отримає нагоду долучитись до мистецької акції нарівні з професійними художниками. 

“Саме діти мають візіонерське бачення та допитливість розуму, яких бракує дорослим для створення унікальних рішень. Наша мета розвивати це бачення. Через творчість у конкурсі малюнків, через робототехнічні змагання на BestRoboFest, ми прагнемо заохочувати якомога більше молодих сердець і надалі займатися космічними дослідженнями.” зазначив ініціатор конкурсу та засновник ГО “Асоціація Ноосфера” Макс Поляков.

З більш детальною інформацією про Noosphere Space Art Challenge 2021 можна ознайомитись на офіційному сайті конкурсу:
https://noospherespace.art/

Читайте також: Благодійний аукціон творчих робіт молоді та дітей з інвалідністю провели у Вижниці

Чернівецька міськрада просить накласти санкції на Папієва, ОПЗЖ та партію Шарія

#конкурс #малюнки #космос
Оголошення
live comments feed...