• Головна
  • «Чорні вівці»у Чернівцях видали книжку для дітей, з якою приходять сни
Нова книга
19:28, 25 лютого
Надійне джерело

«Чорні вівці»у Чернівцях видали книжку для дітей, з якою приходять сни

Нова книга
«Чорні вівці»у Чернівцях видали книжку для дітей, з якою приходять сни

Казка про сон «Диводрім і Піжамна Пані» української письменниці, авторки книжки «Хаппі та її суперсила» Іри Бови зявиться друком наприкінці лютого в дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Видання створене спеціально для маленьких читачів від чотирьох років і має на меті зробити процес засинання дитини цікавішим, пише 0372.ua.

У книжці йдеться про маленьку дівчинку Ясю, батьки якої поїхали у справах. Дівчинка не хоче лягати спати, бо дуже за ними сумує. Щоб онука заснула, дідусь пригадує легенду зі свого дитинства про чарівникаДиводріма, який уміє літати, бути невидимим і навіть здійснювати потаємні бажання.Але познайомитися з ним можна тільки уві сні. Яке бажання загадає Яся? Куди помандрують вони з Диводрімом? І як дізнатися, чи все це насправді?

Ідея написати книжку виникла в авторки тоді, коли її старший син ніяк не хотів засинати. «Я лежала поряд, –говорить письменниця Іра Бова, –розповідала історії і раптом подумала про своє дитинство. Згадала, як колись теж не хотіла спати, а згодом, пішовши до школи, навпаки, хотілося спати більше. Згадала, як ховала під подушку книжку, щоб на ранок вивчити вірш, як загадувала перед сном бажання і обдумувала важливі питання, відповіді на які отримувала уві сні (і досі отримую). А що, як є хтось, хто допомагає нам уві сні знаходити відповіді, вчити й відчувати нове?».

Таким персонажем для авторки став Диводрім. «Це імя прийшло до мене дуже швидко,зазначає Іра Бова. Коли писала історію, іноді навіть озиралася, бо було відчуття присутності цього чаклуна поряд. Інколи навіть до мурашок. Історія вийшла дуже затишною, сповненою цікавості й чарівності! Багато деталей з мого дитинства. Хата, верба, город... І для мене дуже важливо, що ті, давно вже неіснуючі, місця отримають нове життя в уяві мільйонів дітей і батьків, допомагаючи маленьким оченятам заснути».

Книжку для маленьких незасинайок проілюструвала Неллі Родіонова та Дмитро Воронов. Цікаво, що персонажі казки існують насправді у вигляді ляльок і створені Неллі вручну.

До 28 лютого на сайті видавництва діє передпродаж на книжку «Диводрім і Піжамна Пані»: https://cutt.ly/0lhmHWO

Читайте також: Завтра в Україні потеплішає, а на вихідних знову прийде похолодання

Благодійний аукціон творчих робіт молоді та дітей з інвалідністю провели у Вижниці

#видача книги #книги для дітей у Чернівцях
Оголошення
live comments feed...