• Головна
  • МОЗ припускає введення завтра у Чернівецькій області «червоного» рівня небезпеки
COVID-19
10:54, 26 лютого
Надійне джерело

МОЗ припускає введення завтра у Чернівецькій області «червоного» рівня небезпеки

COVID-19
МОЗ припускає введення завтра у Чернівецькій області «червоного» рівня небезпеки

Якщо тенденція до зростання рівня госпіталізації в Чернівецькій області збережеться, Міністерство охорони здоров’я буде ініціювати скликання на завтра засідання комісії ТЕБ та НС національного рівня, на якій Чернівецьку область можуть віднести до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, пише 0372.ua з посиланням на УНН.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Якщо тенденція до зростання рівня госпіталізації збережеться в Чернівецькій області, Міністерство охорони здоров’я буде ініціювати скликання на завтра, суботу, засідання комісії ТЕБ та НС національного рівня, оскільки завтра буде вже третій день коли індикатори, установленні КМУ, будуть у Чернівецькій області 3 дні поспіль перевищувати встановлені нормативи. Це також буде підставою для оголошення у Чернівецькій області „червоного“ рівня епідемічної небезпеки”, — сказав головний санлікар.

В Україні зафіксовано вже 1,333 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, добовий приріст, за 25 лютого — 8 тисяч, на рівні попереднього дня. Госпіталізацій за добу — знову майже 2,8 тисячі.

Читайте також: Депутати міськради просять Укрзалізницю збільшити кількість потягів з Чернівців на Київ

Більше шести сотень випадків: коронавірус на Буковині б'є рекорди щодня

#червона зона #карантин #Буковина
Оголошення
live comments feed...