• Головна
  • Як отримати направлення на безоплатний тест на COVID-19?
COVID-19
09:32, 28 лютого
Надійне джерело

Як отримати направлення на безоплатний тест на COVID-19?

COVID-19
Як отримати направлення на безоплатний тест на COVID-19?

Держава забезпечує безоплатне тестування на COVID-19 на підставі Наказу МОЗ України від 17.09.2020 № 2122  пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях шукають земельні ділянки для збільшення території центрального кладовища

Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber

Безоплатний ПЛР-тест на коронавірус можуть зробити пацієнтам, у яких є виражені симптоми ГРВІ, пневмонії або тяжкого гострого респіраторного синдрому. Онлайн-тест на уточнення наявних або вірогідних симптомів ви можете знайти за посиланням: covid19.infermedica.com.

Пацієнту з підозрою на COVID-19 необхідно зв’язатися зі своїм сімейним лікарем, розповісти про симптоми й отримати направлення на безоплатне ПЛР-тестування або ж направлення мобільної бригади для такого тестування.

Якщо у вас немає сімейного лікаря, підпишіть декларацію, обравши спеціаліста у медичному закладі, який уклав відповідну угоду із Національною службою здоров’я України. Деякі заклади практикують укладення декларації дистанційно. Зокрема, гаряча лінія МОЗ повідомляє, що за симптомів ГРВІ та відсутності сімейного лікаря можливий такий механізм: заповнити інформацію для декларації онлайн, після чого хтось із рідних приходить з документами до лікаря та підписує декларацію. Дізнатися, чи така функція доступна у вашому медзакладі, можна у його реєстратурі. Номер телефону реєстратури у вашому медзакладі шукайте на сайті Helsi.me.

Консультацію лікаря також можна отримати на гарячій лінії МОЗ за телефоном 0 800 60 20 19.

Якщо різке погіршення стану трапилося вдома, краще одразу викликати швидку за коротким номером 103.

З будь-якими питаннями щодо розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні, симптомів і тестування варто звертатися на гарячу лінію МОЗ за телефоном 0 800 60 20 19, до Центру громадського здоров’я за номером +38 044 425 43 54. Також можна подзвонити в Урядовий контакт-центр за номером 1545, або на обласну гарячу лінію.

Читайте також: Всі ринки на Буковині, які не є продовльчими припиняють свою роботу з понеділка - Сергій Осадчук

На Буковині більше 40 тисячам домогосподарств призначили субсидії

#ПЛР-тест #безкоштовне тестування
Оголошення
live comments feed...