• Головна
  • З березня податкова накладна заповнюється за новою формою
Зміни
17:26, 28 лютого
Надійне джерело

З березня податкова накладна заповнюється за новою формою

Зміни
З березня податкова накладна заповнюється за новою формою

З 1 березня 2021 року податкова накладна і розрахунок коригування кількісних і вартісних показників заповнюється за новою формою

Про це розповіли в Головному управлінні ДПС в Чернівецькій області, пише  0372.ua

Нагадуємо, ми писали раніше, що Обсяг переказів в межах України за 2020 рік зріс майже на чверть

Отримуйте головні новини дня -Telegram або Viber

Податкова накладна та РК доповнені новим реквізитом «код», в якому вказується ознака джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи:

1 - Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України ( ЄДРПОУ ).

2 - Державний реєстр фізичних осіб-платників податків ( ДРФО ).

3 - Реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючим органом (для платників податків, які не включені в ЄДРПОУ.

4 - Серія (при наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

При цьому рядок «код» в НН або РК заповнюється тільки в разі заповнення рядка «Податковий номер платника податків або серія (при наявності) та номер паспорта» НН ​​або РК.

З огляду на зазначені зміни, з 01.03.2021 року в ЄРПН можуть бути зареєстровані тільки податкові накладні та РК, складені за новими формами. При цьому, ті податкові накладні та РК, які були складені до 01.03.2021 року, не приймаються до реєстрації в ЄРПН .

У разі, якщо, починаючи з 01.03.2021 року, виникнуть підстави для складання розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, складеної за формою, що діє до 01.03.2021 року, та зареєстрованої в ЄРПН до зазначеної дати, то такий розрахунок коригування необхідно скласти за новою формою (в редакції Наказу № 734). У той же час в рядку «код» такий РК повинен бути проставлений код ознаки «1», «2», «3», або «4» в залежності від ознаки джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи ( постачальника / одержувача).

Крім цього змінами передбачено, що починаючи з 01.03.2021 року кількість найменувань поставлених товарів / послуг, які можуть бути вказані в одній податковій накладній, не повинно перевищувати 99 999 позицій.

 Читайте також:Як отримати направлення на безоплатний тест на COVID-19?

Як подати заяву про державну реєстрацію шлюбу онлайн?

#податкова накладна #нові правила #бізнес
Оголошення
live comments feed...