• Головна
  • Отримав важкі опіки: на Буковині через пожежу травмувався молодий чоловік
травмований
11:46, 24 березня 2021 р.
Надійне джерело

Отримав важкі опіки: на Буковині через пожежу травмувався молодий чоловік

травмований
фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Мешканця Вижниччини у результаті пожежі госпіталізували з опіками до лікарні. Постраждалий перебуває у важкому стані, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Нічна ДТП з потерпілим на Буковині: водій не розминувся з деревом (ФОТО/ВІДЕО)

Вночі, 24 березня до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в літній кухні, що в смт Берегомет Вижницького району. Про це повідомляє пресслужба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Так, загорання трапилось внаслідок необережного поводження з вогнем під час паління. Ймовірно, 31-річний чоловік запаливши цигарку приліг відпочити та заснув. Недопалок випав з його рук у постільні речі та спричинив їх займання. Помітивши пожежу, сусіди одразу зайшли всередину будівлі.

Оскільки площа пожежі була незначною, місцеві мешканці ліквідували її самотужки. Внаслідок пожежі власник оселі отримав опіки ІІ-ІІІ ступеня та був госпіталізований до лікувального закладу міста Чернівці, де він перебуває на даний час. Стан потерпілого важкий.

Читайте такожДруга спроба: чернівчанина вдалося покарати тюремним терміном за хуліганство лише через апеляцію

Буковинець поплатився грошовим стягненням за незаконний вилов риби

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #рятувальники #травмований #опіки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...