• Головна
  • Викрадені десятки тисяч доларів і євро у Голови Верховного суду
Злочин
17:08, 1 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Викрадені десятки тисяч доларів і євро у Голови Верховного суду

Злочин
фото ілюстративне,  взяте з відкритих джерел

фото ілюстративне, взяте з відкритих джерел

Голова Верховного суду задекларувала викрадені в неї десятки тисяч доларів і євро, пише 0372.ua

Повідомляє про це Українська правда

Нагадуємо, ми писали раніше, що У Чернівцях відновили теплопостачання у дитячому протитуберкульозному санаторії

Голова Верховного суду Валентина Данішевська у своїй декларації вказала, що у них разом із чоловіком вкрали 30 тисяч доларів та 10 тисяч євро. 

Деталі: У власності судді перебуває дві квартири. Вона також має право користування гаражем, двома земельними ділянками та житловим будинком, якими володіє її чоловік. 

У минулому році Данішевська отримала 176 тисяч пенсії та 3,5 мільйони заробітної плати. 

На рахунках у неї розміщено близько 560 тисяч гривень. Разом із чоловіком вони зберігають у готівці 42 тисячі євро, 67 тисяч доларів та 120 тисяч гривень. Водночас, викрадення коштів суддя вказувала і у минулорічній декларації.

Отримуйте головні новини дня - Telegram  або Viber.

Читайте також:Зниклого у Карпатах туриста шукають вже п'ятий день поспіль

Жорсткий карантин на Івано-Франківщині: закривають розважальні заклади та хочуть обмежити в'їзд до області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#злочин #кримінал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...