• Головна
  • Буковинці можуть отримати усі соціальні послуги безпосередньо у громадах
Обслуговування
19:32, 5 квітня
Надійне джерело

Буковинці можуть отримати усі соціальні послуги безпосередньо у громадах

Обслуговування
Буковинці можуть отримати усі соціальні послуги безпосередньо у громадах

Оформити допомогу, клопотати про пільги чи субсидії віднедавна стало значно простіше. Робити це буковинці можуть без черг, у зручний для себе час та безпосередньо там, де мешкають, пише 0372.ua.

52 громади Чернівецької області вже підключилися до спеціального програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Так, через нову програму можна клопотати про призначення понад 60 видів різноманітних виплат.

– Завдяки цій системі приймати заяви та документи від громадян щодо соціальних допомог, житлових субсидій, пільг зможуть безпосередньо у громадах. Опісля папери в електронному вигляді передаватимуть органам соціального захисту населення. Це суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації. Крім того, зручно для людей, адже нікуди не треба їхати, – пояснює директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Іларій Мінтянський.

Програмний комплекс – проєкт, впровадження якого ініціювало Міністерство соціальної політики. Це сучасне IT-рішення, яке дозволяє приймати документи на оформлення виплат максимально наближено до людей. Для цього потрібен лише комп’ютер, Інтернет та працівник на робочому місці.

Читайте також: Пробне ЗНО на Буковині: коли і як проходитиме тестування

Буковина та ще 10 регіонів продовжують залишатися у "червоній зоні"

#послуги #громада,ОТГ
Оголошення
live comments feed...