• Головна
  • У Чернівецькій міскраді створено новий структурний підрозділ
міська рада
14:13, 7 квітня
Надійне джерело

У Чернівецькій міскраді створено новий структурний підрозділ

міська рада
У Чернівецькій міскраді створено новий структурний підрозділ

У міськраді Чернівців три відділи об'єднали в один структурний підрозділ, який займатиметься комукаціями, зовнішніми зв’язками та е-урядуванням, пише 0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше, що Чернівецький водоканал отримав нового керівника: проте лише на пів року

Про це йдеться на сайті Чернівецької міськради. Так, 6 квітня 2021 року утворено управління комунікацій, зовнішніх зв’язків та електронного урядування міської ради.  Дане управління перейняло на себе функції трьох попередньо ліквідованих відділів, а саме: відділу міжнародних відносин, інформації та зв’язків з громадськістю, відділу звернень громадян та відділу комп’ютерно-технічного забезпечення.

Отримуйте головні новини дня - Telegram або Viber.

Відповідно до Розпорядження міського голови від 06.04.2021 р. начальником управління призначено Павла Катеринчука.

Довідково:

Катеринчук Павло Миколайович – освіта вища, спеціальність "Всесвітня історія", кандидат політичних наук, доцент. З 1999 року навчався в аспірантурі ЧНУ за напрямком "політологія". З 2002 року працював асистентом, а з 2005 року – доцентом кафедри політології та державного управління, з 2007 року – доцентом кафедри міжнародної інформації; з 2004 року – заступником декана факультету історії, політології та міжнародних відносин; у 2018 році закінчив докторантуру за напрямком "політологія"; виконував обов’язки ученого секретаря з захисту кандидатських і докторських дисертацій з політичних наук у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Читайте такожТюльпани, троянди, магнолії і липи: стало відомо, як озеленюватимуть Чернівці

"Беріть лопати і долучайтесь": у Чернівцях проведуть акцію з озеленення міста

#міськрада #нове управління
Оголошення
live comments feed...