• Головна
  • У Чернівцях заповненість ковід-ліжок не є критичною і містян у райони вже не возять
ліжкомісця
17:33, 8 квітня
Надійне джерело

У Чернівцях заповненість ковід-ліжок не є критичною і містян у райони вже не возять

ліжкомісця
У Чернівцях заповненість ковід-ліжок не є критичною і містян у райони вже не возять

У міських лікарнях Чернівців показник заповненості ліжок для пацієнтів із коронавірусом складає 82%. Причому з кінця березня чернівчан вже не доправляють до госпітальних баз у районах, а госпіталізують на місцях, пише  0372.ua.

Нагадуємо, ми писали раніше: Збільшення фінансування лікарень: в ОДА розповіли про другу ланку медичної сфери

Про це розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Лесюк під час пресконференції у четвер, 8 квітня. Він зазначив, що наразі епідемічна ситуація з поширенням коронавірусу у місті трохи покращується. Щодо показників заповненості ліжкомісць для COVID-хворих, то станом на сьогодні ліжка зайняті на 82%. 

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

У лікарнях залишаються вільними 20 ліжок центральною подачею кисню. І це добре, бо були ситуації, коли у Чернівцях взагалі не було вільних ліжок, забезпечених центральним киснем, - зауважив він.

Як додала начальниця управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров'я Наталія Калмикова, у Чернівцях загалом є 315 ліжок для пацієнтів з коронавірусом, станом на сьогодні заповнено 259. Також у міських лікарнях перебуває 218 хворих, які потребують кисневої дотації.

Посадовиця наголосила, що впродовж кількох тижнів спостерігала у ЗМІ, соцмережах певні маніпуляції щодо ситації з ковід-ліжками.

То вони є, то їх немає і де їх взяти - таку інформацію зустрічала у різних джерелах. Так от, підкреслюю, що робота щодо забезпечення ліжкомісцями проводиться постійно. Це є динамічна складова, тому наші медзаклади щодня станом на 8 год ранку і 20 год. вечора подають інформацію про заповненість ліжок у Центр екстреної меддопомоги для того, щоб було зрозуміло, куди доправляти хворих, - пояснила Наталія Калмикова.

З її слів, станом на сьогодні у міській лікарні №1 вільних 37 ліжок, з них 18 – з доступом до кисню; міська лікарня №3 має 7 вільних ліжок, з доступом до кисню – 5; міська лікарня № 4 – 10 ліжок, усі з доступом до кисню.

З 29 березня усі чернівчани, котрі потребують госпіталізації через коронавірус, доправляються до міських госпітальних баз.

Читайте такожСкільки буковинців не змогли здолати COVID-19 минулої доби: статистика

В Україні за минулу добу різко зросла кількість нових хворих на коронавірус

#ліжкомісця #госпіталізація хворих #коронавірус #міські лікарні
Оголошення
live comments feed...